Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Volt már arra konkrét példa,...

Volt már arra konkrét példa, hogy Karácsony Gergely hazudott?

Figyelt kérdés

2021. szept. 1. 12:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
59%
Minden politikus hazudik, ez alapvető.
2021. szept. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
60%

Nyelvvizsga, adjunktusi cím pl.

De a Facsebúkos megnyilatkozásai BIS nagyrészt hazugságok, csak nyilván nem konkrétan tetten érhetőek.

2021. szept. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
66%
A választási ígéreteiből eddig mennyi is valósult meg?
2021. szept. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
62%

Ja:

- Puzsérnak megígérte a Sétáló Budapestet (ehelyett lettek dugók és rosszul megrajzolt biciklipályák)


- Azzal kampányoltak, hogy nincs elég CT a városba, és hogy minden kerületre vesznek 1-2 CT-t, ezt ő is megígérte, a választás után pedig elismerte, hogy nincs is szükség annyi CT-re, a pénzt inkább a 40+ tanácsadóra költötte.


- A PM azzal kampányolt Tarlós ellen, hogy törölközőbe öltözve próbálták felhívni a klímaberendezések hiányára az emberek figyelmét, ezzel pedig meg is ígérték, hogy lesz klíma a metrókban (azóta sincs).


2018 előtt azt ígérte, hogy nem fog indulni a választáson, aztán csak elindult. Később megígérte, hogy nem fog elindulni Tarlós ellen, aztán csak elindult. Néhány hónapja még azt mondta, hogy isten mentse attól, hogy elinduljon az ellenzéki előválasztáson, aztán csak elindult.


Az egyik percben arról beszélt, hogy fél visszamenni Zuglóba, mert akkor Tóth Csaba elássa, utána pedig azt mondta, hogy ez nem is így volt, és különben is, ők ketten jó barátok.

2021. szept. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
65%
Tulajdonképpen folyamatosan!!
2021. szept. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
62%
Az nem hazugság, csak hiperpasszív igazmondás!
2021. szept. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
64%
#2 A nyelvizsgájával kapcsolatosan nem hazudott. Azt mondta, hogy van nyelvvizsgája, és van is. Olyan nyelvvizsgája van, amit a kiadása idejében elismertek. Más kérdés az, hogy jelenleg ezt már nem fogadnák el.
2021. szept. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

#7: Hát igen :)


Pl. nekem van angol nyelv vizsgám B2 B1 B2 B1 B2, mivel itt Erdélyben angolból is kellett érettségiznem, amit meg is tettem. A bibi az, hogy a saját tanárom javította a dolgozatot, ő hallgatott meg, stb.., így jó eredményeket adott, pedig alig tudtam angolul. Még a mai napig sem tudok (bár az írást megértem, és egy google translate-s szöveget is ki tudok ja@ítani, ha rosszul fordítja át a magyar), de még mindig nem mondanám el, hogy beszélek angolul bármilyen szinten is.

2021. szept. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
33%

#3 A választási ígéretét a COVID ellenére és Orbán minden gáncsoskodásának ellenére időarányosság tekintetében jól teljesíti. Bárcsak Orbán teljesítené ilyen jól az ígéreteit. Még az Orbán-Torgyán kormány ígéreteit sem teljesítette! :D

És csak eddig többet, mint Tarlós egész főpolgármestersége alatt valaha.

De éppen most teljesíti azt az ígéretét, hogy a 14 éven aluliak ingyenesen közlekedhessenek BKV-n.

2021. szept. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
39%
"Busszal jöttem"
2021. szept. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!