Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi lehet a cigányság...

Mennyi lehet a cigányság tényleges száma Magyarországon?

Figyelt kérdés
Felejtsük el a KSH-s felméréseket. Majdnem 1 hónapot töltöttem Nógrád megyében. Sokat kirándultam Hevesben és BAZ megyében is ebben az 1 hónapban. Minden második ember, akik jöttek velem szemben cigányok voltak, volt olyan nap, hogy szinte csak cigányokat láttam mindenhol. Észak-Magyarországiak! Nektek is hasonlók a tapasztalataitok?
2021. aug. 23. 09:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
5%

" és te ránézésre eldöntöd ki cigány "


Én igen ,képzeld !


Mondtam már,hogy nem csak a bőrszín az ami árulkodó,hanem az arc vonás is !


Ha fogsz egy fényképet,és átszerkeszted tejfehér színűre a figura bőrét,akkor is az arcáról megmondom,hogy full cigó,vagy keverék cigó.

Az oláhok között pl sok ilyen vigyoripofi cigó van,ők kezesbárány kisugározóak is tudnak lenni,de azért láccik rajtuk is !

A romungrók meg nagyon ilyen gorilla debil arcvonásúak,,agresszíót,,düddőséget,,primitívséget sugároznak !

Csúnya,,unszimpatikus arcuk van,kb mint egy ordító gorillának !


Most had ne kelljen képeket küldenem,hogy megmutassam mik a különbségek,,rendes magyarázattal,,de lehet kellene majd tényleg csinálnom egy ilyen arcról felismerő kalauz könyvet....

2021. aug. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
50%

Miért kéne csinálnod? Neked ez ennyire fontos?

Nyilván a magyarság az egyetlen érték az életedben, ezért nem akarod, hogy mások is birtokolhassák.

De hiába, így is értéktelen vagy.


Kérdező: én elég nehezen döntöm el. Ha valaki full nig*ger, akkor nyilván.

De láttam már szőke fehéret is aki cigánynak mondta (vagy képzelte) magát.

2021. aug. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
#8 képzeld el nem lehet. amit te gondolsz, az a náci fajelmélet. köze nincs a valósághoz. attól cigány, magyar, román, sváb valaki mert annak vallja magát. nincs objeltív mérés, ezzel a nácik próbálkoztak utoljára, de nekik sem volt igazuk.
2021. aug. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Egész Borsod megyében kb. 650.000-en laknak. Ha annak a fele cigány lenne, ami teljesen kizárt, hiszen sok településen bőven 10% alatt van a számuk, az is csak valamivel több mint 300.000 embert jelentene. De ha reálisabban mondjuk azt mondjuk, hogy ott a lakosság ötöde roma, az máris csaj 130.000 ember. És ez ugye a legcigányosabb megye. Vagyis szerintem 1 millió alatt lehet a számuk a valóságban is.
2021. aug. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

" De hiába, így is értéktelen vagy. "


Számodra igen,sok-sok más számára meg nem..

De te meg nekem vagy értéktelen !


" alakítok én neked olyan bizottságot, hogy elsők között leszel a cigányok közé sorolva. "


Ne keverjél ilyen dumával!

Max a nácik közé sorolhatsz,ha úgy neked jobban tetszik vazze !

De csak azért mert inkább vagyok az egyik,,mint a másik vazze !

Ez mind ilyen nyavalyás antirasszista hiszti duma,,nesze semmi fogd meg jól....

2021. aug. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Dehogy is!

Ha így jellemezzük,akkor:

Elcigányosodott megyeszékhelyről elköltözött újonnan egy balaton melletti üdülő városba költözött kis csákó...

Így a király !

2021. aug. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Sőt !

Mielött idejöttem,még azzal is csalogattak ide,hogy itt szinte nincs egy se !

Tök jó !

Max nyáron túristaként látni,meg az épitkezésen ha dolgoznak..

Olyan furcsa is,hogy már kezdem őket elfelejteni,hogy egyáltalán vannak,,max csak a tv-ben a híradóban látom őket,amikor valami bűnügy van....szokás szerint..

De ez így jó is....

2021. aug. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nincs neked annyi pénzed.
2021. aug. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Megy az irigység..

Nem is nekem kell,hogy legyen..

Jó helyre kell nősülni.....

Sok szerencsét !

2021. aug. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
9,4 millió
2021. aug. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!