Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves LMP-sek, láttátok már...

Kedves LMP-sek, láttátok már e videót?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=bXU6ksFtDBQ&feature=player_em..

Remélem ezek után ti is rájöttök, hogy nem szabad a zsidó és cigányokból álló LMP-re szavazni.


2010. aug. 30. 01:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
én nem vagyok LMPS, sőt. De ilyen felvételt még én is tudnék a Béla haverommal csinálni akármelyik párt nevével.
2010. aug. 30. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%

Az tényleg igaz, hogy enélkül a videó nélkül sem szabad az LMP-re szavazni, egy bohócpárt az egész bagázs.

Nekem az tette be a kaput az LMP-nél, ugye Győrben terjeszkedne az Audi kb. 8000 embernek lenne munkája, ha a csarnokot felhúznák. De az LMP két bogár és egy növény végett (áll. védett futrinkkák) beadott valamit a kormánynak írásban, hogy ne építkezhessen az audi ezek miatt. Miért kell neki az, hogy ez ellen legyen? Amúgy meg maradjanak csendben, az a terület győrben régen a honvédségé volt, akkor mi a fene baja van? 8000 ezer ember kapna munkát!!!!

2010. aug. 30. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Egyszer nem hangzik el a felvételen, hogy ez a fickó kinek gyűjt. Egyébként meg én értem, hogyan gondolja a fickó. Fizetett aktivistákat keres, és 150 Ft-ot ad darabjáért... Semmi rosszat nem akar, csak beszopatták.
2010. aug. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

és az lmp kampánystábja még is lemondott


a párt még is etikai vizsgálatot kezdett


a párt még is elhatárolódott saját magától



szóval...

2010. aug. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem vagyok LMP-s. Ahogy FankaDeli írta ő se Jobbikos csak a Jobbikra szavazott. Én meg az LMP-re, de gondolom nekem is szól a kérdés. Még nem láttam ezt a videót.

De amúgy ez nem perdöntő bizonyíték. Én nem hallom benne h éppen LMP-nek gyűjtene cédulát, de bizonyára így van, ha már fel lett téve és oda van írva h LMP csinálja így.

Másik meg h kinek állt szándékában ilyen beszélgetést felvenni az LMP-snek, hogy lebukhasson vagy a munkanélkülinek, mert ööö kevés a 150 forint? Kap 200-at ha felveszi? Szerintem aki munkanélküli és 150 forintért árul cédulát az nem megy a boltba diktafont venni minden telefonbeszélgetés előtt. Bárki csinálhat ilyet.

Amúgy ez, hogy ki van töltve és nincs rajta a név... kitalálták a személyes adatokat a számhoz amit rá kell írni, akkor már a nevüket is tudhatnák az miért nincs rajta? Asszem személyi meg tb kártya kell hozzá vagy nemtom nekem azt kellett ráírni.

Amúgy meg ha tényleg egy választási csalás történt, az azt bizonyítja, hogy egy pártról van szó. A többi még sose csinált ilyet főleg a túlbuzgó aktivistái. Nem pedig azt bizonyítja ami a kérdésben szerepel: "Remélem ezek után ti is rájöttök, hogy nem szabad a zsidó és cigányokból álló LMP-re szavazni."

Ha valóban választási csalás történt, amiben jelenleg a fenti okok miatt nem hiszek nem szavazok rájuk többet. De minek belekeverni a zsidókat meg a cigányokat? A felvételen hallatszik a zsidó vagy cigány hanglejtés? Jah, hogy ez olyan szokás amit zsidók meg cigányok csinálnak... Időseket is az otthonból zsidók meg cigányok vittek szavazni és mondták nekik, hogy melyik virágra vagy madárra szavazzanak... Tudom az MSzP meg az SZDSZ is zsidó sőt a Fidesz is. Volt már ilyen és még lesz is származástól függetlenül. Magyar ember is csinált már ilyet, csak igaz magyar ember nem.

2010. aug. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Azért a másik oldal véleményét is olvasd el, nem hosszú:


[link]

2010. szept. 1. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem mondott le az LMP kampánystábja.
2010. szept. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Csak a szokásos, a farizeusok lebuktak, és most gyorsan összevissza hazudnak, ködösítenek. Lehet Más az SZDSZ.
2010. szept. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A fickót aki felajánlotta a cédulákat, elfogta a rendőrség, mert a telefonbeszélgetés után jelentették az esetet. Gondolom ezis csak kitaláció...

Egyébként meg inkább szavaznék zsidókra és cigányokra mint sunyi buta emberekre akik abból akarnak megélni hogy azokat gyűjtik maguk köré akik csak gyűlölködni tudnak.

2010. szept. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

06:27 talán hallottál már olyanról hogy természeti kincs vagy biodivezritás megóvása. Namost ha egy olyan élőhelyen akarnak építkezni ahol fokozottan védett élőlények vannak, akkor a hatóságnak hivatalból is kérni kell a környezettanulmányt. Sajnos nehéz megérteni hogy a természetnek ugyanolyan fontos része egy futrinka mint egy bálna vagy egy fa, ha eltűnne, baj lenne. A védett élőlényekkel mindenki úgy van hogy persze védjük, csak ne a mi országunkban éljen.

azt a gyárat nyilván más területen is fel lehet építeni.

2010. szept. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!