Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Eu kilépés után?

Eu kilépés után?

Figyelt kérdés

Ha ne adj isten orbán nyerne jövőre és pár év múlva kiléptetné az országot az eu ból ez rajta kívűl ki a fenének lenne jó?

Mert a nyugati multik kimennének, kínának és az oroszoknak sem lenne tovább érdekes az ország eu n kívüliként.

Tehát nem lenne gazdaság, nem lenne munka, az embargó is valószínűleg csak idő kérdése lenne csak hogy örök hatalomban maradjon orbán?

Nem értem miért akarja ezt sok ember? Mert nem logikus. Miért kellene egy országnak szenvednie csak azért hogy ne lehessen elítélni és lecsukni egy gonosz embert?


2021. aug. 8. 19:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hogy ki a fenének lenne jó? Minden magyar embernek, aki nem disszidálásból szeretne megélni, hanem tisztességes munkával itthon akar magasabb jövedelemre szert tenni. Persze ehhez nem csak az Eut kellene eltakarítani, hanem Orbánt is az adóival.
2021. aug. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Azt megnézem, mikor fog MO nettó befizetővé válni. :D Ez is ilyen köztévén nevelkedett fideszes nyuggerek lázálma, igaz ők akkor már nem fognak élni, mikor ez bekövetkezik, talán 200 év múlva, ha lesz még EU.
2021. aug. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Orbán se annyira hülye, hogy elvágja magát a sok ellopható EU pénztől. De ha elzárják a pénzcsapot, akkor kitelik tőle, hogy jó óvodáshoz méltóan bevágja a durcit és ki akarjon lépni. Na abban a pillanatban kell elkezdeni csomagolni és végleg elhagyni az országot, mert EU tagság nélkül olyan diktatúra lesz, hogy tanítani kell.
2021. aug. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

Ne felejtsük el, hogy sokan azért EU pártiak, mert folyamatosan mosva van az agyuk, hogy ez nekünk mennyire jó. De ha megkérdezem tőlük, hogy "Te személy szerint mit érzékelsz az EU-ból?", akkor olyan tompa agyú válaszok jönnek, hogy:

-Mehetek külföldre

-...

Gratulálok Magyarország, értelmileg rosszabbak vagytok mint a Szovjetunió agymosottjai.

2021. aug. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14


Tudod te miért jött létre az EU? Olvastál erről életedben valaha is, valódi, szakmai szöveget? Nem, mert ahhoz túl primitív vagy, hogy felfogd. Igaz keresni se tudnál ilyet, mert max. a vadhajtásokig jutnál.


Segítek: a II. VH után vagyunk, egy szanaszét rombolt és lőtt Európában...

2021. aug. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

14

Eleget olvastam az EU-ról a népszavazás előtt, és pont ezért húztam be a NEM opciót. A primitívség ott, amikor egyesek nem akarják látni, ezt az ideológiai alapú f*shalmazt amivé éppen válik.

Tudom, tudom, te mást olvastál a telex és a 444 félig narkós-alkesz "újságíróitól". Undorító , hogy egyesek olvasási szokásai az előbb említett szemétdomb portáloknál reked meg.

2021. aug. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!