Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Eu kilépés után?

Eu kilépés után?

Figyelt kérdés

Ha ne adj isten orbán nyerne jövőre és pár év múlva kiléptetné az országot az eu ból ez rajta kívűl ki a fenének lenne jó?

Mert a nyugati multik kimennének, kínának és az oroszoknak sem lenne tovább érdekes az ország eu n kívüliként.

Tehát nem lenne gazdaság, nem lenne munka, az embargó is valószínűleg csak idő kérdése lenne csak hogy örök hatalomban maradjon orbán?

Nem értem miért akarja ezt sok ember? Mert nem logikus. Miért kellene egy országnak szenvednie csak azért hogy ne lehessen elítélni és lecsukni egy gonosz embert?


2021. aug. 8. 19:34
1 2
 1/16 Norbán ***** válasza:
89%

Orbánnak sem érdeke, de hangyon beveri a durcit megteszi.


Ezért nem szabad beteg embert az ország élére engedni!!!

2021. aug. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Orbán meg a Fidesz a garancia rá hogy amíg ő hatalmon van nem fogunk kilépni az eu-ból. Kivéve ha valami gigantikus szankciót szabnak ránk hogy egy fillért nem kapunk többet az eu-tól. De amíg jönnek az eu-ból a milliárdok amit szét tudnak lopni a nemzethykereszthények addig 120% eu tagok leszünk ezt hidd el.
2021. aug. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
4%
Azzal egy kicsit se törődj, hogy Orbán minden beszédjében azt mondja, hogy Magyarországnak az EU-ban a helye, csak nyomd a süket libsi propagandát...
2021. aug. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
27%

nem fogunk kilépni és nem fognak kirúgni sem minket, ugyanis az európai uniós források jó 90%-át az itt termelő külföldi vállalatok vagy azoknak beszállító piaci cégek nyerik el


továbbra is elő fogja finanszírozni nekik, viszont mivel magyarország nettó befizetővé válik ezért majd szépen nem fizet :)

mit csinálnak?

kötelezettségszegési eljárást indítanak? :)


bohózat EU

2021. aug. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

Orbánnak sem lenne ,jó ezért sem fogja soha meglépni ezt, és tanulva a brit volt miniszterelnök hibájából David Cameronéból, még brahiból sem fogja ezt megnépszavaztatni...plusz jelen pillanatban a magyar társadalom 65-70%-a unió párti, de ha rossz %-ot írtam, akkor javítson ki bátran bárki.


Orbán nem hülye ember, amíg Magyarország az Unió tagja kapjuk a lóvét tőlük, van mivel a családját rokonait komájait, földesurait jobbágytartóit "etetni"... addig mindenki mosolyog...az meg, hogy Orbán Brüsszelezik meg Uniózik, az csak a birkáknak szól, hogy összerántsa őket, nehogy kifussanak a karámból, ha unatkoznának... magyarul, kommunikációs trükk vagy humbuk ki hogy szereti használni.

2021. aug. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
17%

"plusz jelen pillanatban a magyar társadalom 65-70%-a unió párti, de ha rossz %-ot írtam, akkor javítson ki bátran bárki."


van egy kis különbség az unió pártiság, és aközött, hogy a liberálisok új szovejtuniójáról mit gondol

2021. aug. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
17%
na látom a parizerhorda már el is kezdett lepontozni
2021. aug. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
6-os, tévképzetetekkel nem tudok mit kezdeni, ez ált. a pszichológus feladata, én nem vagyok az.
2021. aug. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

De 2es.

Ez már megtörtént.

Amíg a fidesz nem engedi az átláthatóságot addig nincsen több lóvé.

Vagyis mivel sose fogja engedni ezért kb itt a vége az eu ból jövő pénzeknek.

2021. aug. 8. 19:45
 10/16 anonim ***** válasza:
#9: Egy kicsit nézzél ennek még utána. 100%-ban biztos vagyok abban, hogy még kapunk pénz az Uniótól, teljesen mindegy, hogy ki Magyarország vezetője.
2021. aug. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!