Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki mit szól ehhez a meglepő...

Ki mit szól ehhez a meglepő kijelentéshez Gulyás Gergőtől?

Figyelt kérdés

Gulyás és Schiffer az MCC rendezvényén vitázott különféle témákról, a mellékelt felvételen Gulyás azt mondta a vitapartneréről, hogy "talán egyre több minden van, amiben egyetértünk, de még azért így is maradtak fenn nézetkülönbségek". Na most azért egy első vonalbeli fideszes politikus nem sokszor mond ilyet egy vérbeli baloldaliról. Az említett kijelentés 1:23-tól hallható.


[link]


Szóval nem feltétlenül szokás jobbról egy alapvetően kormánykritikus közéleti emberről így vélekedni. Most mégis ez történt.


2021. aug. 8. 18:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Schiffert nem nevezném "vérbeli baloldalinak". Inkább volt olyan centrista-alternatív-zöld, nem klasszikus baloldali.
2021. aug. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Schiffer a legértelmesebb baloldali politikus, akit ismerek, az már valami, ha egy fideszes politikus is így vélekedik róla.
2021. aug. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Schiffer mint vérbeli baloldali? Hol élsz te? Nézd csak végig a facebook oldalát, ez az ember abszolút fideszes lett. Szili Katalin 2 kb. Mandiner kommentelők éltetik, focihuligánokat menteget, meleglobbizik. Nem lepődnék meg ha a Fidesz győzelme után jövőre találnának neki valami pozíciót, alkotmánybíró vagy ilyesmi.
2021. aug. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Én Fidesz szavazó vagyok.

Elárulom, hogy annak idején egyetlen " ellenzéki" politikusra lettem volna hajlandó szavazni, az pedig az AKKORI LMP, Schiffer miatt!!!

Sajnos nem véletlenül nincs már ott ...

Innentől kezdve maradok a Fidesznél!

2021. aug. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%
Nem meglepő, Schiffert nagyon sok fideszes elismeri, nem egy Karácsony/Jakab szintjén lévő buta proli.
2021. aug. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
#5 Ja elismerik, aztán elmennek leszavazni az egyáltalán nem proli Németh Szilárd, Pócs János meg Boldog István félékre.
2021. aug. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez azért érdekes, mert valóban a FB-oldalát néztem, ahol többször is Marxot tartja annak a korszaknak a legkiemelkedőbb filozófusának, meg legutóbb pont azt osztotta meg, hogy Peru is marxista elnököt választott Pedro Castillo személyében, meg mondjuk kb. semmi olyan értéket nem vall, amit a jobboldallal azonosított közösség a magáénak érez, mégis inkább jobbról többen kedvelik, mint balról. Nyilván azért, mert időnként megbírálja saját baloldali közösségét is. Bár azt mondta korábban, hogy ellenzéki győzelem esetén Karácsony Gergely lenne az optimális miniszterelnök. Szóval nem igazán értem Schiffer baloldalról történő megvetését, jobboldali csodálatát. Ő is egy politikus a sok közül, nem emelkedik ki semmivel.
2021. aug. 8. 18:51
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
A fideszesek Thürmer Gyulát is csodálják, ha két mondatban benyal Orbánnak. "Végre egy normális baloldali!!"
2021. aug. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A Munkáspárt is marxista, antikapitalista párt, ráadásul nem is tényező a magyar politikában, nem kell velük foglalkozni, idejétmúltak
2021. aug. 8. 19:03
 10/12 anonim ***** válasza:
44%
semmi meglepő nincs benne. mindig is a fidesz szekerét tolta
2021. aug. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!