Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ehhez a kijelentés...

Mit szóltok ehhez a kijelentéshez? Orbán: "elkezdeni" vs folytatni?

Figyelt kérdés

Tegnap hallottam, hogy Orbán azt mondja:

"Az állam saját magán kezdi el a spórolást..."


Nem tűnt fel (neki/nekik) hogy nem rajtuk spóroltak az elmúlt egy évben, hanem a lakosságon? És mi az hogy elkezdeni? Már elkezdték (most mindegy hogy kik)...max folytatni, nemde? De elkezdeni semmiképpen, mert a válság már egy ideje tart, vagy most kezdődött? Vagy most mi van?

:)


Pedig nem ott találta ki, hanem olvasta!

Szerintem ez igen hangzatos beszéd akart csak lenni...

Szerintetek? nekünk szólt ez vagy a külf-i bef-nek?


2010. jún. 10. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Nem tudom,hogy mennyire spórolás,hogy az eddigi 11 minisztérium helyett csak 8 van,plusz még kettő miniszterelnök helyettes. Az eddigi minisztériumokban volt 2-3 államtitkár,most mindegyikben van 5-6. Arról pedig nem lehet semmi tudni,hogy mennyi a fizetésük és a mellékesük. De ha ő mondja,az biztos olyan igaz,mint a szentírás. Orbán saját bevallása szerint soha nem hazudik.
2010. jún. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%

"Nem tűnt fel (neki/nekik) hogy nem rajtuk spóroltak az elmúlt egy évben, hanem a lakosságon?"


Nem tűnt fel neked, hogy az elmúlt egy évből 344 napon Bajnai Gordon volt kormányon?


"Szerintem ez igen hangzatos beszéd akart csak lenni..."


Látom, éles eszeddel felfogtad, hogy a politikusok hangzatos beszédeket szoktak nyomatni.

2010. jún. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
(Mármint 354)
2010. jún. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Basszus milyen elmúlt 1 évről beszélsz?? :D:D

Könyörgöm ennyire vészesen hülyeséget nem mondhat senki! Ez már brutális!!! KI KORMÁNYZOTT AZ ELMÚLT EGY ÉVBEN?

2010. jún. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

És akkor sem elkezdeni, hanem folytatni....


Anno már el lett kezdve, és tök mindegy hogy ki által, de egyszer már el lett kezdve, ennyire együgyűek társasága vette hatalom alá ezt az oldalt, hogy sem olvasni, sem értelmezni, sem híradót nézni, sem újságot olvasni sem tudnak??? Hol éltetek Ti az elmúlt időszakban? A Marson????


A mondat helyesen úgy lett volna: a kormány magán folytatja a megszorításokat a következő négy évben... (az már más kérdés, hogy tényleg előbb kellett volna ehhez nyúlni, pártállástól függetlenül)

2010. jún. 10. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!