Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMBTQ nyugaton trendi, de...

Az LMBTQ nyugaton trendi, de nem illik bele a magyar társadalomba. Miért erőltetik ránk?

Figyelt kérdés

Az LMBTQ beleillik a nyugati társadalomba; ott az emberek nagyon gazdagok hozzánk képest, mindent elértek, nincsenek kihívások. A nagy kényelemben az emberben felmerülnek olyan kérdések, hogy társadalmilag férfi is vagyok-e. Vajon nem inkább női nembe illenék bele? Milyen is lennék nőként? Ráérnek ezen gondolkozni, mert nem kell küzdeni semmiért sem. Végül elmegy a társadalmi nemről(gender) való filózgatás biológiai nemváltás felé(LMBTQ). Nyugaton már beindult egy jó ideje a nagyüzemi drogfogyasztás. Nem tíltják a füvet szinte csak Magyarországon. Ilyen módon az ember szellemileg kifolyik a valóságból. Aki nem hiszi nézze meg Mohaman életét, aki csak füvezett semmi mást nem szívott. Ez az LMBTQ a ennek a nyugati fiatalabb 20-35 éves generációnak a terméke. Ők jól érzik magukat benne...


Viszont mi itt kelet Európában nem éltük meg azt a gazdagságot, mint nyugaton hogy áruhitel nélkül bármikor vehetsz egy plazmát a plázába és mindent meg tudsz venni, amit csak szeretnél. Itt küzdeni kell az egzisztenciáért, a fennmaradásért. A munkahelyen vannak követelmények, aminek folyamatosan meg kell felelni, nem egy programozott munkagép végez mindent. AZ irodában is dolgozni kell. Nem olyan mint "Az Office" c. sorozat mint nyugaton. Mi nem állunk olyan "szinten",élethelyzetben hogy meg tudjuk ezt élni. Itt nem trendi ez. Nem életszerű.


Nem látja ezt át az EU? Miért nem hagynak minket békén? Állandóan ránkerőszakolják az ostobaságukat



2021. júl. 28. 15:06
 61/113 anonim ***** válasza:
61%

"na várj, azért vagyok intoleráns mert nem tolerálom az intoleranciát?"


tipikus náci szöveg, és még ti beszéltek egyenlőségről...

2021. dec. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/113 anonim ***** válasza:
67%

60: hiába magyarázod, a házasság egy férfi és egy nő köteléke.

Ha ezt "kibővítjük" azon az alapon, hogy elég szeretni egymást, akkor ezek után házasodhadsz nyugodtan a kutyáddal is, lányoddal is, testvéreddel, anyáddal is. A házasság szó jelentése értelmét veszti.

Érdekes, hogy ti vagytok egyébként éppen azok, akik a házasságot idejétmúlt, elavult dolognak tartjátok, de azért mégis kiemelt helyen van a követeléseitek közt... érdekes kettősség ez, bár én már megszoktak, hogy túl sok értelmet nem kell bennetek keresni.

2021. dec. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/113 Gofrisütő ***** válasza:
54%
Félreértettél. Én pont azt magyaráztam, hogy a házasság megillet minden két embert, akik szeretik egymást, nemtől és gentertől függetlenül, különben az olyan lenne, mintha rassz alapján külömböztetnének meg embereket.
2021. dec. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/113 Gofrisütő ***** válasza:
54%

Bocs, azt hittem, hogy az első mondatod arra vonatkozott, hogy a házasságra én férfi és nő házasságaként tekintek, ignoráld a válaszom.

Azt akartam írni, hogy az az emberek többsége dönti el a házasság szó jelentését, és nem a te véleményed van többségben.

2021. dec. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/113 anonim ***** válasza:
100%

63: most leírtad ugyanazt, amire reagáltam, hogy miért problémás?

Te arról beszélsz, hogy elég a szeretet mint feltétel ahhoz, hogy házasodjon két ember. Én meg azt mondom, hogy ennyi erővel házasodhass akkor a hörcsögöddel is, mert vele is szeretitek egymást.

A világtörténelemben soha senki nem gondolt úgy két azonos nemű ember párkapcoslatára, hogy az házaasság lehetne. Se Rómában, se Görögoszrágban, mert mindig ezek a kedvenc példáitok. Ez a debil gondolat is csak a 21-ik század vadhajtása, ami lényegében megsemmísíti a házasság fogalmát.

Amúgy állítólag egyenlő jogokért küzdötök: miért nem elég nektek a bejegyzett élettársi kapcsolat, ami teljesen egyenlő jogokat biztosít nektek a házasokkal? Miért feszítitek a húrt, miért nem elég soha semmi sem?

2021. dec. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/113 anonim ***** válasza:
100%

És nem, sajnos nem egyéni döntés az, hogy bizonyos szavak mit jelentenek, hiszen akkor a pedofília az én véleményem szerint a legnagyobb jót jelenti, amit tehetsz egy gyerekkel, akkor ez innentől fogva rendben van? Te tiszteletben fogod tartani?

Ne legyél már debil.

2021. dec. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/113 anonim ***** válasza:
42%
#63 Miért csak két embert? Milyen kirekesztő, náci duma ez? Az állatok már nem is számítanak? Ha én szeretem a kutyámat, nem vehetem feleségül? Nácifasisztarasszista vagy!!!44!!4!!négynégy
2021. dec. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/113 anonim ***** válasza:
65%

Az ókorban a házasság vagyonmegosztas volt és igenis volt két férfi között is, tehát nem túl logikus az okorral ervelni.

[link]


És valóban nem egyéni döntés kérdése, hogy mit jelentenek egyes szavak, tetszik vagy nem Európában a házasságba az egyneműek házasságát is bele kell érteni.


Annak meg nézz utána mi a különbség az élettársi kapcsolat és a házasság között, ha nem lenne különbség nem is szólalna fel senki a melegházasság tilalma miatt. Csak kényelmes az ilyen ostobaságokat hangiztatni, mint amelegek többletjogokat akarnak meg semmi se elég.

2021. dec. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/113 anonim ***** válasza:
39%
Hogy mi??? mindenkinek joga van azzal házasodni akit szeret? Testvérrel, lemenő felmenő rokonnal, gyerekkel, már házasságban élővel is? Pandóra szelencéjét nyitjuk ki. Már hogyne lennének részhalmazok??!!végén még diszkriminációt kiálltok hogy 100 kg-os 30-as krapekként nem indulhatok az 50kg alatti középiskolás leányok birkózó versenyén hisz ugyan olyan emberi lény vagyok mint a többi résztvevő.
2021. dec. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/113 Godaime ***** válasza:
0%

Családtagokkal senki nem akar házasodni, max néha előfordul, hogy második, harmadik unokatestvérrel házasodik valaki, az meg is van engedve. Gyerekkel értelemszerűen nem lehet, mivel az sem fizikailag sem pedig érzelmileg nem érett rá.

Komolyan, ha ezek a legjobb érveid, akkor add fel.

2021. dec. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!