Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gendersemlegesként melyik...

Gendersemlegesként melyik országba utazzak ha élhető jövőt szeretnék ?

Figyelt kérdés
A magyarországon (direkt kis betűvel) el van az ember lehetetlenítve. Valami nyugatabbi országra gondoltam esetleg skandináv földre.

2021. júl. 16. 17:06
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
40%
Nem réginmódi vagy ,hanem cirka.
2021. aug. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Ez nem egy olyan dolog amirol kikerik a velemenyedet es lehetsz semleges:D
2022. máj. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
30%

A válaszokat már szóra se méltatom annyira kínos és szánalmas.

Kérdező, ha még aktuális a kérdés, én Madridban élek, itt senkit sem érdekel milyen a szexuális orientációd ( vagy esetedben a nemed). Hetero bulikban sem feltűnő ha két lány vagy fiú csókolóznak vagy kimutatják, hogy ők egy pár. Mindenki nagyon elfogadó. Pontosan nem tudom, hogy a gender semleges emberekre mi vonatkozik ( útlevél, személyi) de ezeken kívül itt 100%, hogy semmi gondod nem lesz és mindenki kedves lesz. Szerintem hagyd ott minél hamarabb Magyarországot, sajna menthetetlen

2022. máj. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem is hagyd itt Magyarorszagot, valoban menthetetlen vagy
2022. máj. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!