Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gendersemlegesként melyik...

Gendersemlegesként melyik országba utazzak ha élhető jövőt szeretnék ?

Figyelt kérdés
A magyarországon (direkt kis betűvel) el van az ember lehetetlenítve. Valami nyugatabbi országra gondoltam esetleg skandináv földre.

2021. júl. 16. 17:06
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

Hát ez gyönyörű mondhatod


Sok proli.

2021. júl. 16. 21:34
 22/34 anonim ***** válasza:
64%
Itt csak te vagy a proli.............
2021. júl. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
70%

Én pl teljes mértékben támogatom a melegeket. Felőlem házasodhatnának,fogadhatnának örökbe gyereket. A szexuális orientációját nem tudja megválasztani az ember, én sem döntöttem el soha,hogy heteró leszek . De ilyenkor azért felmerül bennem több kérdés..

1. Az ,hogy te nem viselkedsz ,öltözködsz sztereotíp módokon nem jelenti,hogy "gendersemleges" vagy.

2. Valami csak nőtt a lábad közé , na azt nézd meg aztán be tudod azonosítani,milyen nemű vagy.

3.Miben vagy ellehetetlenítve gendersemlegesként ? Azon kívül,hogy nem írathatod be ezt a baromságot a személyidbe . Kiállok amellett,hogy senki nem érdemel gyűlöletet, szidást,uszítást , munkahelyi vagy utcai inzultációt bármilyen is a nemi identitása vagy elmeállapota ,de azt nem tudom megemészteni,te pl. mit szeretnél pontosan ?

2021. júl. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
34%

"Felőlem házasodhatnának,fogadhatnának örökbe gyereket."


Most is lehet regisztrálni meleg kapcsolatot törvényesen.

Hagyják békén a tradicionális embereket és azok sok esetben megszentesített házasság kötését. Helyeslem a magyar törvényt.

Mások gyerekeit hagyják békén.

2021. júl. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
69%

"Hát ez gyönyörű mondhatod



Sok proli."


Ha prolit akarsz látni, nézz tükörbe inkább 🙄.

2021. júl. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
47%
Irán Szíria Afganisztán
2021. júl. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
77%
Nyugati országokba ahol migránsok vannak oda ne menj mert a migránsok nem szereteik a homoszexuálisokat, egyből elvágnák a torkod, olyanba menj ahol nincsenek bár olyan nyugati országot már nehéz találni!
2021. júl. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
28%
Afganisztán, a béke vallása épp most teszi magáévá. Maradtak szép magas tetők, amikről szó nélkül lehajítanak, hogy a mennybe jussanak, akkor panaszkodni sem fogsz, hogy itt milyen borzalmas és élhetetlen.
2021. aug. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
59%
Szaúdarábia.
2021. aug. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:
89%

Lehet én vagyok régimódi, de furának tartom a gendersemlegességet. Elfogadok mindenkit és legnagyobb gerinctelenségnek tartom, ha valaki hátráltatva van nemi, szexuális stb. beállítottsága miatt

Deee.....

1. Valami van a lábad közt, ergo valamilyen nemű vagy.

2. Mi az hogy semleges vagy? Ne haragudj, de valahova tartoznod kell.

2021. aug. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!