Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek rendben van, hogy...

Szerintetek rendben van, hogy halálosan fenyegwtnek meg egy mesekönyv írót?

Figyelt kérdés

A fidesz lassan 12 éves 2/3 os vezetése ide vezetett.

Most komolyan rendben van ez?

Amikor előbb foglalkoznak a melegek említésével mint a családon belüli erőszakkal?

Nagyon sötét helyre vezet az ország :/


2021. júl. 13. 12:32
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
39%

Simán megtehette volna, hogy felvesz egy írói álnevet.

A halálos fenyegetést túlzásnak érzem, mondjuk ilyet bárki bekamuzhat. Amúgy írták, hogy már amúgyis elakarta menni, nyugodtan mehet egy olyan országban ahol írhat ilyen sz@rt, bár nem nagyon fog találni.

2021. júl. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
35%
Mért érzed túlzásnak? Melegpropagandának semmi helye a gyerekek közt. Máshol ilyenért halálraítélnék.
2021. júl. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
66%

Nem, nincs rendben. Halálosan megfenyegetni senkit nincs rendben, függetlenül attól, hogy ő kicsoda és micsoda.


Amúgy teljesen egyetértek az íróval és a kommentszekcióból is látszik, hogy "mi" itt nem vagyunk biztonságban. Ha tehetném én is követném a bölcs mozdulatot és elhagynám az országot. Teljes felháborodás és lázadás, és gyűlölet van egy mesekönyv miatt amiben két azonos nemű ember SZERETI egymást. Eközben a "normális" mesék pedig erőszakon, és gyilkosságon alapulnak. Fura egy világ 👩‍🦰❤👩‍🦰

2021. júl. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
46%

A tizesnél a pont.

Azt nem tudom, hogy miért nem takarodik el innen nyugatra terdelni az, akinek ennyire rá van fleselve az agya erre a sok marhaságra.

Olyanok, mint valami rossz hülyegyerek, aki addig nem nyugszik, amíg le nem kevernek neki vagy két nagy pofont.

Nincs LMBTQ propaganda, de egész nap ez szól a hírekből.

Szánalmasak vagytok és már annak is felcseszitek az agyát, akit egyébként nem zavarna ez az egész.

2021. júl. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
30%

15: Láttál már gyilkost arra hivatkozni, hogy de hát a magyar népmesékben ez volt? Mert én nem. Egyébként meg a gyerekek ebben nem az erőszakot látják, hanem hogy ők a bátor és igazságos hercegek/királyok, akik megvédik az embereket a csúnya gonosz lényektől. Kardozni sem azért kardoznak mert vért kívánnak, hanem mert szeretnek mozogni, és átélni a sikert, mikor apuka kifekszik, és győz a dicső lovag.


Ha ennyit nem fogsz fel, lehet tényleg jobb lesz hátrahagynod az országot.

2021. júl. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
57%
És akkor, ha a gyerekek azt látják a mesékben, hogy nem bűn szeretni a másik embert akkor az miért baj? Láttál te már homoszexuális, leszbikus vagy transznemű embert arra hivatkozni, hogy azért vonzódik a saját neméhez, vagy érzi magát a rossz testben, mert egy mesekönyv azt mondta neki? Kettős mérce, ugye? Amúgy, ahogy máshol is írtam, nem lenne ez az egész műsor ha a szeretett kormány nem rúgott volna bele egy kisebbségi tömegbe minden ok nélkül, akiknek mellesleg semmi más célja nincs csak az adott társadalom tagjaivá válni. 👩‍🦰❤👩‍🦰
2021. júl. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
15%
A magyar társadalom zömmel xenofób, antiszemita, homofób és keresztény, utálja a kommunistákat, a balosokat és a liberálisokat. A magyar társadalom zöme. Ezt fejezi ki a parlamenti 2/3. És emiatt győz 2022-ben is. Ez történelmi múltja, a jelene, és a jövője.
2021. júl. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
23%

"Láttál már gyilkost arra hivatkozni, hogy de hát a magyar népmesékben ez volt? "

Rengeteg mese, játék ellen felléptek mondván erőszakosak, rossz példát mutatnak, agresszívak lesznek tőle a gyerekek. Mi bizonyítja, hogy csak az agresszív, lövöldözős dolgok vannak káros hatással? Ha egy "verekedősebb" mesét nem nézhetnek meg agresszívak lesznek tőle mi garantálja, hogy a meleg mesék nem befolyásolják őket?

2021. júl. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
71%
Egész gyerekkoromban a tipikus lövöldözős és verekedős játékokkal játszottam. Ha olvastak nekem vagy én olvastam mesét akkor az a "normális" mese volt. Családomban mindennapi volt a fenyítés és az erőszak, akár egy rossz gesztusért pofont kaptam apámtól. Soha semmi érzékenyítés vagy felvilágosítás, propaganda nem volt, és azt sem tudtam, hogy léteznek melegek, transzneműek. És mégis transz lány vagyok aki meleg (nőkhöz vonzódom). Akkor nálam fordítva sült el? Vagy talán nincs is köze ezeknek ahhoz, hogy hogyan fejlődik az ember?
2021. júl. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
53%

20) lemaradt, hogy erőszakos sem voltam soha, egy verekedésbe sem keveredtem bele. Ha már kitértem az erőszakos játékokra.


Az pedig, hogy apám miatt lettem-e transz...ezt még egy pszichológus és pszichiáter sem mondta, pedig voltam egy párnál. Jó tudni, hogy itt mentális szakértők is irogatnak :)

2021. júl. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!