Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha győz az ellenzéki összefogá...

Ha győz az ellenzéki összefogás, akkor elveszik végre a határon túliak szavazati jogát?

Figyelt kérdés
Én elvenném a szavazati jogot a határon túliaktól, mert nem akarom, hogy a románok és ukránok döntsék el a választásokat! Nem itt élnek és nem ide adóznak. Szavazzanak ott ahol élnek és ne itt. És ne innen várják a pénzt stadionra, iskolára meg templomokra! Illeszkedjenek be a hazájukba, mert ők már oda tartoznak! Ide is jönnek a gyárba románok és ukránok és még magyarul se nagyon tudnak vagy nem akarnak beszélni, mentalitásukan is románok már inkább és Romániát tartják hazájuknak, akkor meg minek szavaznak ide?

2021. júl. 4. 22:46
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
70%
Én azokét is elvenném akik elvennék tőlük! A határon túliak után aztán jönnének a vidékiek, oltottak, jobbosok, akik nem térdelnek, satöbbieké ha ezeken múlna.
2021. júl. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
59%

Jó lenne ha elvennék tőlük a szavazati jogot de nem hiszem,hogy erre lesz majd lehetőségük.

Ez az egész azért igazságtalan mert ha én Debrecenből Szegedre költözök az önkormányzati választásokon sem szavazhatok egyszerre a két városban.Hiába is magyaráznám,hogy 40 évet éltem előtte Debrecenben én továbbra is debreceninek érzem magamat,csak Szegeden szavazhatnék.

2021. júl. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 A kérdező kommentje:
Hát igen. De ők még csak nem is éltek itt. Nem ismerik az országot csak amit a fidesz propagandából hallanak, azt hiszik valóságnak és az alapján szavaznak. Hiába írták itt egyesek, hogy csak jelképes helyekről döntenek, így is összehozhatnak 2/3-ot a fidesznek. Ráadásul ha többen fognak szavazni, akkor még több helyről dönthetnek majd, ami már tényleg igazságtalan, mert csak érzelmi alapon döntenek egy olyan ország sorsáról ami őket nem érinti. Leszavaz a fideszre aztán másnap bemegy a romániai boltba utána meg a romániai kórházba, a gyerekei meg a romániai iskolába.
2021. júl. 5. 12:53
 44/60 anonim ***** válasza:
60%
2004-ben annyit kellett volna mondani, hogy ők is magyarok, ők is megérdemlik ezt, és akkor most, nem mindenki a Fideszre szavazna onnan, csak hát az akkori MSZP nem ezt mondta, ez a baj ha valaki hazaáruló, meg ezért sírsz most te is
2021. júl. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
44%
Kellett volna nem uszulni, meg rettegni a 23 millió romántól! Ez van.
2021. júl. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
45%

“…mert nem akarom, hogy a románok és ukránok döntsék el a választásokat…”


Az erdélyi vagy a kárpátaljai magyarok 1000-szer magyarabbak annál aki le románozza/le ukránozza őket.

2021. júl. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
28%

#46


Értem cica,de NEM ITT ÉLNEK. Nagyon sokan nem is terveznek ideköltözni. A választás leginkább belpolitika ami az ITT ÉLŐKET érinti.

2021. júl. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
26%

De az önkormányzati választásokra nem is voksolhatnak. Se az aki Kolozsváron el, se az aki Londonban.

A parlamenti választás más tészta, az nemzeti ügy, nem önkormányzat. Abba a magyar állampolgároknak igenis lehet beleszolasi joga.

2021. júl. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
38%

Megis milyen alapon kell beleszolasi jog nekik aruld el?

A magyar torvenyek egyszeruen nem vonatkoznak rajuk. A magyar jog nem vonatkozik rajuk. Ar allampolgari alapon kellene, nem betarthato.

Ergo egy olyan csoportrol beszelunk akik csak az elonyoket elvezik ha van olyan.


Ennyi erovel adjunk minden kinainak meg indiainak is allampolgarsagot kulfoldon es szavazhatnak levelben.


Hirtelen lenne par milliard kulhoni szavazo.

2021. júl. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 bbenjoe ***** válasza:
85%
Érdekesek azok az emberek, akik mindig az európaiságról, és európai értékekről beszélnek, de amikor az egységes magyar nemzetről van szó, akkor csak a 93 ezer négyzetkilométerben tudnak gondolkodni, mintha még mindig tartana a hidegháború.
2021. júl. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!