Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz-szavazók! Hol élnétek...

Fidesz-szavazók! Hol élnétek szívesebben, Hollandiában, vagy Oroszországban?

Figyelt kérdés

2021. júl. 2. 23:15
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Minden előnyével és hátrányával együtt. Fizetés, társadalmi berendezkedés, életszínvonal, stb.
2021. júl. 2. 23:18
 2/28 anonim ***** válasza:
48%

Nekem pont jó Magyarország.

Tudom, fantáziátlan válasz, de 40 éve Hollandia is szóba jöhetett. De akkor is így gondoltam.

2021. júl. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
41%
Ha nyer az ellenzék akkor Oroszország. Ha nem akkor is, de inkább maradok.
2021. júl. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 molnarmarcell21 ***** válasza:
71%
Nem jó a kérdés, hülye lenne, aki nem Hollandiát választja. Azonos életszínvonalú országokat kérdezz: mondjuk Franciaország vagy Szaúd-Arábia?
2021. júl. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Mindjárt ;-)
2021. júl. 2. 23:40
 6/28 anonim ***** válasza:
14%
...de miért pont a Fidesz szavazókat kérdezed? Egy MSZP, vagy egy Párbeszéd szavazó véleménye nem érdekel? Tudom, nincsenek túl sokan, de hát ne nézzük le a mikroszkopikus méretű társadalmi csoportokat! Amúgy természetesen Hollandiában élnék szívesebben. Úgy értem, a 25-30 évvel ezelőtti Holladiában, amikor még nem lepték el az országot a fekák, vagy épp azok a muszlimok, akiknek már saját pártjuk is van és azt üzenik az ős-hollandoknak, hogy akiknek nem tetszik, azoknak el lehet menni az országból. Épp most cseszik el egy nyugat-európai mintaállam mindennapjait. Oroszország kevésbé vonzó, ezért oda nem áramlanak az idegenek, ami viszont hosszú távon az ő malmukra hajthatja a vizet. Szóval én inkább maradok Magyarországon.
2021. júl. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Miből gondolod, hogy nem fogom megkérdezni a nem-fidesz szavazókat? De ha egyben kérdezném, nem derülne ki, melyik népességcsoport milyen válaszokat adna.
2021. júl. 2. 23:54
 8/28 A kérdező kommentje:
Kérem, komolyan, ne mondjátok az eldöntendő kérdésre, hogy Magyarország, mert nem ez volt a kérdés. Írjatok ki egy olyan kérdést, hogy Hollandiában, Oroszországban, vagy Magyarországon élnétek-e szívesebben, és akkor az alá be lehet ikszelni a Magyarországot.
2021. júl. 2. 23:55
 9/28 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk Gerard Depardieu miután lemondott a francia állampolgárságáról, nem Belgiumban és nem is Hollandiában, hanem Oroszországban folyamodott állampolgársághoz, amit meg is kapott.
2021. júl. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
apropó, Gerard Depardieu, miért kellett menekülnie onnan, ami Oroszországban nem olyan bűn, és befogadták?
2021. júl. 3. 00:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!