Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A pedofiltörvénnyel miben...

A pedofiltörvénnyel miben sérült a melegek joga?

Figyelt kérdés
Valaki tudna egy konkrétumot mondani, hogy miben sérültek a jogaik?? Mit nem tehetnek meg a pedofiltörvény óta, amit egészen addig megtehettek?
2021. jún. 25. 09:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%

semmiben

csak a homolobbi ajvékol, sokan meg teljesen be--pják az egészet

2021. jún. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%

#2

Én elolvastam és én sem értem, miben sérti a melegek jogait. De nyitott vagyok és megköszönném, ha kifejtenéd, hogy egy felnőtt meleg ember jogai hogyan sérülnek a törvény miatt.

2021. jún. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
62%
Kb semmiben sem. Ja hogy nincs joguk ezentúl egy 18 év alatti fiúnak olyat mondani hogy de szép és lecummantaná? Jaj hát szegények, bele ne hallanak.
2021. jún. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56%
4: nem csak felnőtt melegek vannak, mi van azokkal, akik 16 évesen jönnek rá, hogy azok?
2021. jún. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
66%

Még a TV-ben is ugyan úgy szerepelhetnek a mozgalommal kapcsolatos dolgok (csak ugye 18+os karikát kap majd a téma).

Sokan úgy mentek ki tüntetni hogy a hallottakból tájékozódtak, de a törvényt már nem voltak képesek elolvasni.


Gyakorlatilag az lett egyrészt törvénybe iktatva (a Mi Hazánk Mozgalom kezdeményezésére) hogy azokat a pedofilokat akik pénzbüntetéssel megúszták azt hogy az elmúlt években több ezer gyerekekről készült fotót találtak náluk készüljön róluk egy adatbázis ami alapján ellenőrizni lehet a tevékenységüket. Ezzel megelőzve egy esetleges gyerekbántalmazást.


Aztán a törvényben még az van benne hogy a meleg-mozgalommal kapcsolatos médiatartalmakat (reklám, film, sorozat, beszélgetések) 18 év felett lehet megtekinteni vagy szülői beleegyezéssel. Továbbá a szülő dönti el hogy mit nézet a gyerekével, hogyan neveli ezzel nem sérül senkinek a joga, szimplán arról van szó hogy a kormány húzott egy határt amit nem léphet meg az LMBTQ-propaganda.

2021. jún. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%
Erre én is kíváncsi lennék. De viccen kívül.
2021. jún. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 molnarmarcell21 ***** válasza:
32%

Trollkérdés.

Naponta több ilyen kérdés van.

2021. jún. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%

Semmiben.

El kell olvasni, csak annyi az egész.

De hát az legalább 20 perc figyelem, az meg sok, sokaknak.

Amúgy annyi az iskola érettségi küszöbszint is .

2021. jún. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

#6

"mi van azokkal, akik 16 évesen jönnek rá, hogy azok?"

Miért, őket miben korlátozza a törvény?

(Egyébként sem lesz önmagától senki sem homoszexuális.

[link]

2021. jún. 25. 10:35
 10/19 anonim ***** válasza:
38%

#11


Nagy a boldogság homofóbéknál, hogy lett ez a tanulmány, mert erre hivatkozik az összes az igazát bizonyítandó.


Megjegyzem attól, hogy nem találták meg azt a gént amit kerestek, még ott lehet. És az a 8% és 25% valós számokra lefordítva azt jelenti hogy nyolc ember közül egy, illetve minden negyedik.

2021. jún. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!