Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A pedofiltörvénnyel miben...

A pedofiltörvénnyel miben sérült a melegek joga?

Figyelt kérdés
Valaki tudna egy konkrétumot mondani, hogy miben sérültek a jogaik?? Mit nem tehetnek meg a pedofiltörvény óta, amit egészen addig megtehettek?
2021. jún. 25. 09:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
61%
Annyi biztos, hogy a lembqwertys pedók ordítoznak mint a fene azóta!
2021. jún. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
65%

Semmiben! Megy a hiszti...

Nekem vagy egy meleg ismerősöm, meg ismerem a párját is ( férfi)....ugyan ezt megkérdeztem tőlük, miután nyervákoltak! Nos , semmi érdemi válasz.... megkérdeztem, egyáltalán elolvastátok?? Kiderült gyorsan, hogy persze NEM....én ugyanis jogász vagyok, és elolvastam.... nem homofób, nem csorbítja a melegek jogait, hanem központba állítja a 18. életévét be nem töltött személy ( gyermek) védelmét a nem heteroszexuális propagandával szemben, illetve a szexuális nevelés, felvilágosítás elsődleges jogosultja a szülő. Ezen kívül szankcionálja a pedofíliát....

Lehet tovább haladni 🤫

2021. jún. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

"Nagy a boldogság homofóbéknál, hogy lett ez a tanulmány, mert erre hivatkozik az összes az igazát bizonyítandó."

Akkor ezek szerint ezek a kutatók is homofóbok, ugye? Meg a 444 is homofób. Meg mondjuk Bagdy Emőke is homofób. Meg minden szülő homofób, aki tiltakozik a mesecsatornákon látható LMBTQ-reklámok ellen, ugye? Szánalmas már ez a homofóbozás, ne is haragudj.

"Megjegyzem attól, hogy nem találták meg azt a gént amit kerestek, még ott lehet."

Ne haragudj, de én így nem tudlak komolyan venni. Ha még a tudomány álláspontja, a tények sem zavarnak téged, akkor nincs miről beszélni veled.

2021. jún. 25. 10:57
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

#13


Én csak azt nem értem, hogy miért szégyelled, hogy homofób vagy? Sőt azt sem kell szégyellned, hogy a szövegértésből nem te vagy a legélesebb kés a fiókban.


Az mondjuk kicsit sunyi, hogy a te véleményedet nem alátámasztó adatokon egyszerűen átlépsz. Miként Bagdy nyilatkozataiból is azokon, amik nem téged igazolnak.

2021. jún. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
9%

"..én ugyanis jogász vagyok, és elolvastam"


Persze, a neten mindenki mondhatja, hogy jogász. Ezt kár odaírni egy érveléshez, mert úgysem lehet ellenőrizni, ezért nem jelent semmit.

2021. jún. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy értelmeztem a törvényt, hogy az iskolákból tiltotta ki a meleg propagandát. Szülők döntsenek erről, aki akarja, otthon megtaníthatja a GayBC-t ( [link] befizetheti a gyerekét könyvtáras, transzfesztiták által tartott felolvasásra, ahol "menőségnek" állítják be, ha nem vagy hetero, olvashatnak nekik ovi után a meseország mindenkié c. könyvből és nézhetnek vele +18-as filmeket.


De az iskola ezeket nem tuszkolja rá olyan gyerekekre, akiknek a szülei ezt nem akarják.


+18-as melegeknek köze nincs ehhez. Tehát nincs jogfosztás (szerintem)..

2021. jún. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

"Én csak azt nem értem, hogy miért szégyelled, hogy homofób vagy?"

Na most segíts nekem, és magyarázd el, miből gondolod, hogy én homofób vagyok! Azért mert feltettem egy kérdést, ami engem érdekel, vagy pedig azért mert megmutattam neked a hivatalos tudományos álláspontot? Tudtommal egyikből sem következik a homofóbia.

"Sőt azt sem kell szégyellned, hogy a szövegértésből nem te vagy a legélesebb kés a fiókban."

Hát aki egy kérdésre teljesen irreleváns választ ad, az nem tudom milyen jogon kér számon bárkin is szövegértési készségeket. Másrészt már ha ilyeneket mondasz, mutasd meg, melyik szöveget értelmeztem rosszul, és hogyan kell helyesen értelmezni. Hajrá!

"Az mondjuk kicsit sunyi, hogy a te véleményedet nem alátámasztó adatokon egyszerűen átlépsz."

Hol nyilvánítottam én véleményt? Én csak behoztam az ide kapcsolódó tudományos álláspontot. Nem az én véleményem alapján foglaltak álláspontot a szakemberek, hanem a kutatásaik alapján.

"Miként Bagdy nyilatkozataiból is azokon, amik nem téged igazolnak."

De mit igazolna, amikor én csak a tudományos álláspontot hoztam? Nem engem kell cáfolni vagy igazolni, mivel nem én mondtam, hogy a homoszexualitás nem "magától" alakul ki, hanem a szakemberek. :D Szóval akkor melyik az az állítás Bagdy nyilatkozatában, amelyik a tudományos állásponttal megy szembe?

2021. jún. 25. 15:49
 18/19 anonim ***** válasza:
15# nem vagyok jogász...te már csak tudod. Ha akarod az akkori Janus Pannonius tudományegyetem ÁJK- s diplomaszámomat megírom neked, aztán nézz utána, hogy ki vagyok, létezik- e! De most szólok, VALÓDI 😉
2021. jún. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Hamis a "homofób" szó ahogy a gay, a pride és szivárvány is. Ezek propaganda szavak amik mögé bújnak azok akik nem normálisak.

Hogy lehetnek ezek "gay" vidámak?

Hogy lehetnek ezek "pride" büszkék a többség számára undorító viselkedésükre?

A szivárvány egy gyönyörű jelenség de nem az amit ezek képviselnek.

Szép szavakat meghamisítanak, elcsúfítanak és azok mögé bújnak.

Ne azt kérdezd, hogy homofób vagy hanem azt, hogy undorítónak találod ezeknek a viselkedését.

2021. jún. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!