Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért az ellenzéki összefogásr...

Miért az ellenzéki összefogásra fogsz szavazni?

Figyelt kérdés
2021. jún. 19. 11:12
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
63%

Azért szavaznék az összefogásra, mert nagyon irigy vagyok arra, hogy milyen sokan meg gazdakodtak, én meg...


Ha pedig én nem tudok, akkor "dögöljön meg a szomszéd tehene is", ne csak az enyém!

2021. jún. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
55%
Viktorék a lopáson és a propagandán kívül nem értenek máshoz, nagyon irritál az a hatalmas arcuk is. Szóval bőven elég volt belőlük.
2021. jún. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
63%
Ha Márki Zay Péter a közös jelölt akkor azért mert hiszek benne, hogy rendbe tudja rakni az országot. Ha nem, akkor azért, hogy legalább ne legyen meg a Fidesznek ismét a kétharmad.
2021. jún. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
27%
Azért mert én szeretném hogy mindenkinek ugyanolyan szar legyen mint nekem. Én a szüleimen tengődöm míg a kötsög volt osztálytársaim meg házat vesznek és nyaralnak. Legyen má nekik is ilyen szar!
2021. jún. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
21%
Már megint az átkozott fű! -Csak nem tudtál leszokni róla!
2021. jún. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
52%
Semmi kép nem szavazok a hóhér unokájára!
2021. júl. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
52%

#13: Az ellenzéki oldalon nem egyetlen személy dönt mindenről teljhatalommal, hanem viták, elképzelések ütköznek, hát ez aztán borzasztó! Még a végén nem egy fasiszta autoriter rendszer lennénk, hanem egy normális európai demokrácia!


Ezzel azt hiszem, meg is magyaráztam miért fogok az ellenzékre szavazni, az ellenzéki politikusok jelentős részéről sem vagyok nagy véleménnyel, de ha egy kicsit is normálisabb, demokratikusabb hely lesz ez az ország, akkor már bőven megéri a Fidesz ellen szavazni.

2021. júl. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
38%

A Gyurcsány-Dobrev-Apró klán uralta ellenzék csak nyomorúságot, szenvedést és tragédiát hozna a magyar emberekre. Aki meg panaszkodik annak ad ciánt Kuncze Gábor.

Ha gyűlölöd a magyaokat akkor ezeket választod. Én nem!

2021. júl. 22. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Szavazz csak a fideszedre biztos megfizetnek ezért itt 28as.
2021. júl. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
27%
29: Úgy fizetnek meg, hogy biztosítanak számomra egy szabad, biztonságos, demokratikus otthont nekem és magyar honfitársaimnak. Nekem több nem kell.
2021. júl. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!