Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért az ellenzéki összefogásr...

Miért az ellenzéki összefogásra fogsz szavazni?

Figyelt kérdés
2021. jún. 19. 11:12
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
37%

#8 "Mert van program, elképzelés."

MICSODA?

Azon kívül, hogy o1g meg vesszen a fidesz, semmi programjuk nincsen.

Ne mutogass a pártok külön-külön leírt programjaira, mert azok teljesen ütik egymást! A összefogásnak nincsen semmilyen programja.

2021. jún. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
35%

#10 "Azért mert a Fidesz már 12 éve kormányoz. Szeretnék esélyt adni egy másik pártszövetségnek, mert a Fidesz az EU legrosszabb kormánya, nem értek el semmit a kormányzásuk alatt, de jobban teljesítettünk például halálozásokban."

Az a másik pártszövetség már kapott esélyt a kormányzásra.

Nézd meg mi volt 2002-2010 között, ez volt az esélyük és 2 kormányzati ciklus alatt ezt hozták ki belőle, most is csak ennyire lennének képesek.

Szerinted miért volt 2010-ben 2/3-os győzelme a fidesz-kdnp-nek? Pontosan amiatt mert az a másik politikai szövetség elqrta és majdnem csődbe vitte az országot - vele téged is. Most megint oda akarod nekik adni az országot és az életedet, hogy megtehessék újra?

2021. jún. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
29%
Nem fogok. Mint az óvodások vitatkoznak, köszi, nem.
2021. jún. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 Rothadó Narancs ***** válasza:
59%
Mert a változás az élet rendje.
2021. jún. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
60%

A fideszednek mi a programja??

Lopás,hazudozás,közvagyon kiszervezése,0 válságkezelés,Soros,Brüsszel (persze az EU-s pénzt nagyon szeretik,mint Szájer a brét,Kaleta a gyerekeket)


Szóval ez a te fideszed,aki csak az elmúlt tizenegy év előtti elmúlt nyolc évet tudja mondani,meg hogy Karácsony Gyurcsány,ami baromság.


Azért kell az ellenzékre szavazni,mert nincs más opció.

2021. jún. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 molnarmarcell21 ***** válasza:
65%
Azért szavazok az Összefogásra, mert vagy a Fideszre szavazok vagy az Összefogásra, és a kettő közül a Fideszt tartom rosszabbnak.
2021. jún. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
34%

Nem kötelező elmenni szavazni.

Én gyomorforgtónak tartom a mai politikai felhozatalt,szóval inkább el sem megyek.

2021. jún. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
64%
Én azért fogok az ellenzékre szavazni, mert a fidesz kormányból nekem semmi hasznom nem származott. Aki benyalt nekik, azok jutottak egyről a kettőre. Számtalan helyen csináltak 3 gyereket pusztán azért csak, hogy legyen ingyen pénz. Számtalan helyen tapasztalom. Egy gyermekes szülőként én ezt negatívan élem meg. Számtalan kedvezményt kapnak és én nem kapok semmit pusztán azért, mert nem teszek eleget a normáiknak. Ezek mellett rengeteg szülő anélkül, hogy lenne munkája bevágja a gyerekét bölcsődébe. Én dolgozó szülő vagyok és baromira fáj, de be fogok menni személyesen az önkormányzathoz és elintézem, hogy azon szülők gyerekei ne járhassanak bölcsődébe, akik lusták akár négy órát is dolgozni. Nekem meg a gyerekem pont az ő kölykeitől szedi össze a nyavalyát ezáltal nekem az anyagi megélhetésem bajba kerül. Ezek mellett hasonlóan az ilyen szülők miatt nem kap a gyerekem minőségi foglalkozást holott megkapná, ha nem ezen naplopók kölkeit gyűjtené be a bölcsőde. Ezek mellett a fidesz párt attól, hogy adott a három gyerekes családoknak mindenféle kedvezményre, nekik megfelelő a helyzet. Csak sajnos a fizetések nem nőttek. Hiába építenek erre kampányt én nem dőlök be ennek. Nem akkor kell pénzt osztani, amikor egy igent vár. Erre lett volna 2-3 év. Ez előtt sem savaztam rájuk, eztán sem fogok. Bűnbakot, ellenséget látnak mindenkiben, aki nem úgy gondolkodik mint ők. Nekem meg nem kell egy 21. századi Sztálin.
2021. jún. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
59%
Mert nem szabad hagyni, hogy Kína bábja legyünk.
2021. jún. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
44%
Azért fogok az Összefogásra szavazni mert én is úgy akarok élni mint egy német és ezt 4 év alatt megfogják valósítani, Dobrev megígérte a nyugati európai minimálbért és én hiszek neki.
2021. jún. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!