Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok Tibi Atyáról ?

Mit gondoltok Tibi Atyáról ?

Figyelt kérdés
Már a mostani politikusi megnyilvánulásaira gondolok. Talán 1 éve rendszeresen formál véleményt a politikáról és nem reszt mind a kettő oldalt szidni. Ti mit gondoltok róla ?

2021. jún. 16. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Semmit. Az is valami, nem? 😂
2021. jún. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Nagyon bírtam míg el nem kezdett a méregoltások mellett kampányolni. Itt dobbantottam.
2021. jún. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Szar a bora, folyamatosan lopkodja a mémeket, van amit egy héten kb 3x is kirak annyira ismétli magát, stílus alapján pedig egy magát Istennek képzelő ember, aki azt hiszi, hogy van az ő igaza, és minden más gondolat az szar és azok akik mást gondolnak hülyék, veszekedni nem áll le veled, hanem egyből letilt, merthogy "rontja a hangulatot" a kommentek között, nem tudom, értelmes, káromkodás mentes vita szerintem sehol nem rontja a hangulatot.


Azzal, hogy választékosan beszél próbálja reprezentalni a szellemi fölényét, nem mondom, vannak jó gondolatai, vannak olyan viták, amibe jogosan áll bele (pl Szabó Péter vagy a Csuti ügy) de nagyobb a füstje mint a lángja, egy nagyon jó kezdeményezés volt kezdetben, fiatalos gondolkodású vicces emberek csinálták, tényleg kezdetben tök jól azonosulni lehetett velük, azonban mióta kinőtték magukat, eltünt a humor, a jó fejség helyett egy magát mindenhatónak képzelő adminnal találod szembe magadat, aki mindenért letilt.


És szerintem a fröccseik tényleg rosszak, lehet bőven jobbakat találni, ha nem lenne a Tibi atya brand, akkor az a fröccs már nem lenne a piacon szerintem.

2021. jún. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi jót nem gondolok róla.
2021. jún. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%

Én még az alapkoncepciót sem értem.


Tényleg pár ember kitalálta hogy majd gyártani fognak borokat és mémeket gyártanak majd?

2021. jún. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tényező
2021. jún. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
Régen vicces volt, a politikai tartalmú írásaival is nagyrészt egyetértettem, és szurkoltam, amikor a vendéglátóhelyeket összefogva tiltakozást szervezett az értelmetlen covidiktatúra ellen. Aztán valami történt - nyilván egy megfelelő nagyobb összeg kellett hozzá -, a tiltakozás szervezése abbamaradt, és az oldal tartalma 80% oltáspropagandába ment át. Ekkor íratkoztam le.
2021. jún. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!