Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csatlakoznátok Toroczkai Laci...

Csatlakoznátok Toroczkai Laci új felhívásához? Mutassuk meg, hogy rendet akarunk?

Figyelt kérdés
[link]
2021. jún. 9. 19:03
1 2 3
 21/29 molnarmarcell21 ***** válasza:
35%
Igen
2021. jún. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
67%
Jó. De ha te meleg- és muszlim vagy, és nem vagy cigány, akkor mi bajod van azzal, hogy Toroczkaiék a magyarellenes magyargyilkos cigányok ellen vonulnak a betört fejű magyarokért? Jelen esetben érted is vonulnak. Vagy cigány is vagy?
2021. jún. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Látszódott is az agyi szinteden kuki evő!
2021. jún. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 molnarmarcell21 ***** válasza:
0%

Kb. ötödjére idézem az első válaszomat, előbb-utóbb csak megérted:


"Szóval akkor magyarázd nekem el légyszi, miért csatlakozzak ahhoz, aki árt nekem azok ellen, akik még nem ártottak?"

2021. jún. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
67%

Ha ezerszer idézel is egy hülyeséget, az attól még hülyeség marad. Nyilván, a cigánybűnözők véletlenül sem ártanak neked, nem kell rájuk a Te adóforintjaidból költeni. Vagyis de. Szóval olyan helyzetben vagy, hogy az egyik csoport árt neked, és a másik is. Mondjuk Toroczkaiék nem csak ártanak neked.

De az is vicc, hogy szerinted nem jó az, hogy Toroczkaiék muszlimellenesek meg melegellenesek,

2021. jún. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
51%
és közben oké, hogy a cigányok magyarokat fenyegetnek és ölnek, vernek.
2021. jún. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 molnarmarcell21 ***** válasza:
32%

Nem értem mit nem értesz, tök alapvető logika: Toroczkai árt nekem, ezért nem támogatom, főleg olyanokkal szemben nem, akik meg nem ártottak még nekem.


Képzeld magad a helyembe: te támogatod Toroczkait, mert nem árt neked, ellenben volt már rossz élményed cigányokkal. Na most próbáld elképzelni, hogy azt kérem tőled, hogy támogasd a neked ártó cigányokat Toroczkaival szemben. Te ezt várod tőlem.

2021. jún. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
#8 akkor nem a rendőrséget kéne fejleszteni? több pénzt adni, jobban felszerelni, igényesebb munkát elvárni? önbíráskodás és védelmi brigádok helyett? akik azokat is megfélemlítik akik nem követtek el semmit?
2021. jún. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
42%

plusz vonulgatással mire mentek? inkább kéne polgárörség ami együttműködik a helyi rendőrséggel, ha már mindenáron rendőrt akarsz játszani

ehelyett vonulgattok mint az SA

2021. jún. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!