Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csatlakoznátok Toroczkai Laci...

Csatlakoznátok Toroczkai Laci új felhívásához? Mutassuk meg, hogy rendet akarunk?

Figyelt kérdés
[link]
2021. jún. 9. 19:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
55%
nem
2021. jún. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
49%
Torockai egy elmebeteg. Hamarabb szavaznek a Gyurcsanyra, mint erre degeneraltra.
2021. jún. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
44%
Ha nagyon sokan ott lesznek, akkor talán van valami értelme.
2021. jún. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 molnarmarcell21 ***** válasza:
57%
Én egy olyan felhíváshoz csatlakoznék, ahol a Toroczkai-féle bűnöző fenyegetők ellen vonulunk fel erődemonstrációképp.
2021. jún. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
78%
Abban van valami igazsága, hogy meg kellene állítani a civilizálatlan figurák bűnözését, de egy ilyen felvonulás mire megoldás? Csak szítja az indulatokat, másra nem nagyon jó.
2021. jún. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
81%
a fidesz maffia ellen is fogtok vonulgatni? Lölő egy hónap alatt többet keres mint amit az állam a cigányságra költ
2021. jún. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a rendőrség előtt kéne kezdeni, hogy tessék velük tartani.
2021. jún. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
61%

Azért vicces hogy azokat szidjátok meg elmebetegezitek le akik próbálnak valamit tenni. De ha nektek ez a jó hogy cigányok tartanak félelemben magyarokat, elvágják a torkukat 200 forintért vagy agyonvernek családokat mert szóltak hogy ne bömböltessék napokig a zenét akkor oké ..

Csak ha mondjuk ti kerülnétek pont ilyen helyzetbe akkor ti bömbölnétek legjobban hogy lépjenek már valamit értetek.

2021. jún. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 molnarmarcell21 ***** válasza:
29%

Engem nem tartanak félelemben cigányok és még nem vágták el a torkomat és még nem verték agyon a családomat. Ha ilyen helyzetbe kerülnék, akkor a rendőrség előtt bömbölnék.


Ellenben Toroczkaiék már többször fenyegettek meg, holott semmi illegálisat nem csináltam velük ellentétben.


Szóval akkor magyarázd nekem el légyszi, miért csatlakozzak ahhoz, aki árt nekem azok ellen, akik még nem ártottak?

2021. jún. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Mit fenyegettek ők meg ?


Amúgy bírom hogy valaki életében nem látott cigót, jó helyen lakik és már szerinte nincs is az a probléma amit a magyarság nagyrésze gyakran át él.

Hidd el hogyha lenne probléma hiába mennél te a rendörségre :D kapnának egy ejnye benyét téged meg mégjobban kicsinálnának amiért hívtad őket.

2021. jún. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!