Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csatlakoznátok Toroczkai Laci...

Csatlakoznátok Toroczkai Laci új felhívásához? Mutassuk meg, hogy rendet akarunk?

Figyelt kérdés
[link]
2021. jún. 9. 19:03
1 2 3
 11/29 molnarmarcell21 ***** válasza:
17%

Felesleges belemenni részletekbe és feltételes helyzetekbe. Még egyszer:


Miért fogjak össze az ellenségeimmel azokkal szemben, akik nem ellenségeim? Engem cigány még nem bántott, Toroczkai már igen. Ebben az esetben te Toroczkai mellé állnál? Na ugye. Mintha azt kérném tőled, hogy vonulj fel cigányokkal Toroczkaival szemben.

2021. jún. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
73%
Mivel bántott Toroczkai? Vagy netán roma vagy? És bántásnak veszed, hogy fellép a cigány bűnözők ellen?
2021. jún. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 molnarmarcell21 ***** válasza:
0%
Részletkérdés, több dolgok is írhatnék. A lényeg, hogy ő bántott, cigány még nem. Akkor melyiket kéne a kettő közül jobban elítélnem? :)
2021. jún. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
80%
#13. Nem részletkérdés, hiszen állítasz valamit amit nem támasztottál alá semmivel. Ezzel az erővel én is mondhatok bármit, a különbség az hogy az én véleményemet bizonyítékok támasztják alá.
2021. jún. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 molnarmarcell21 ***** válasza:
0%

Most megint játszod a hülyét, amikor tudod jól, hogy Toroczkainak számtalan kirekesztő megszólalása volt már, és aztán röhögve mondjátok, hogy ti nem vagytok rasszisták, miközben máskor meg teli szájjal cigányoztok.


Nem mellesleg semmilyen érvet nem mondtál, csak egy rasszista megjegyzést tettél, hogy a cigányok bántják a magyarokat. Magyarok is bántanak magyarokat, ellenük mégsincs erődemonstráció.


De mivel nagyon akarsz konkrétumot, tessék, itt egy: [link]

2021. jún. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
70%
Csak az arány nem mindegy hülye gyerek.
2021. jún. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 molnarmarcell21 ***** válasza:
0%

Gratulálok az érvhez :D

Mik az arányok? Engem sosem bántott egy cigány sem, magyar igen.

2021. jún. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
A te személyes példád ugyanúgy nem érv.
2021. jún. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 molnarmarcell21 ***** válasza:
0%

Na hát akkor helyben vagyunk. Megismétlem sokadjára az eredeti válaszomat:


Nem csatlakoznék Toroczkai erődemonstrációjához a cigányság ellen, mert nekem még nem ártottak cigányok.

Ellenben csatlakoznék Toroczkai elleni erődemonstrációhoz, mert ők már ártottak nekem.


Így most már értesz és világos? Mondjuk jobban örültem volna, ha nem kell a válaszomat 3 lapon keresztül magyarázni.

2021. jún. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
És hogy ártott neked? Ezt még mindig nem sikerült kinyögnöd. Meleg- és muszlim vagy?
2021. jún. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!