Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A vakcinákkal kapcsolatban...

A vakcinákkal kapcsolatban van itt olyan valaki aki megkapta mind a két védőoltást a koronavírus ellen és utána HIV tesztet is végeztetett?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert már több orvos (Pld. Dr. Vernon Coleman) és mikrobiológus is arra figyelmeztettek és azt fogalmazták meg, hogy a mRNS vakcinák második dózis beadása után 12 héttel HIV pozítív lesz a teszt, mert annyira le fog romlani a természetes módon működő immunrendszer, mint a HIV pozítivoknál?


Az immunrendszerre gyakorolt hosszútávú hatását ui. a vakcinagyártó szakemberek és akik elbírálták (felügyeletek) erre vonatkozóan semmiféle vizsgálatot nem végeztek el?


2021. máj. 20. 14:57
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

#14 #18 #20


Kezd már egy kicsit sok lenni, hogy "ez ugyan doki, de nem beszámítható," "összeesküvés hívő", a másik meg "nem is doki, a dr. csak csontkovács", és egyébként meg az összes többi aki nem úgy gondolkodik, mint én, az meg hüle...


Azért nyugtass meg, hogy a véleményed nem arra alapozod, hogy amikor reggel belenézel a tükörbe, akkor azt állapítod meg, hogy "milyen jó fej vagyok, és rajtam kívül meg mindenki hüle!" Mert az eddigi hozzászólásaitokból ez jött le.


Jó lenne, ha az elhangzó érvekre nem minősítgetésekkel válaszolnátok, nem a másik személyének a lejáratásával, karakter gyilkossággal, hanem ész érvekkel!

2021. máj. 21. 07:24
 22/28 A kérdező kommentje:

#11


Ismételten szeretném hangsúlyozni, hogy nem azt írtam, hogy HIV vírus, vagy HIV egyik proteinjenek (gp41) van az mRNS vakcinákban, hanem azt, hogy a mRNS vakcinák egyik (nevezzük akkor úgy, hogy mellékhatása) hatása, hasonló problémákat okozhat, mintha HIV fertőzött lenne, mert a természetesen működő immunrendszer egyengül a védőoltás következtében és ez által egy könnyebb megfázás is végzetes lehet, pont mint a HIV fertőzötteknél!


Az mRNS vakcinával beoltottak nem tudnak reagálni a későbbi mutációkra sem, mert immunrendszerüket mesterséges védelmi rendszer veszi át, amelyet a vakcina adott nekik, és amelynek célja a covid-19 eredeti formájának leküzdése volt.

A beoltott személyek ennek következtében nagyon veszélyeztetettek lesznek, amikor az új mutációk terjedni kezdenek. Immunrendszerük állandóan és kizárólag a vírus egy olyan formájával szembeni védekezésre irányul, amely gyorsan elavulttá válik.

2021. máj. 21. 07:48
 23/28 anonim ***** válasza:
79%

#22

Ember, NEM ezt írtad. Hanem ezt:"mRNS vakcinák második dózis beadása után 12 héttel HIV pozítív lesz a teszt".


A saját írásod nem tudod visszaolvasni?


Erre pedigtnrm lehet észérvekkel reagálni, mert ez egyszerűen egy hamis állítás és teljesen alaptalan, mi több, lehetetlen. End of story...

2021. máj. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 Koplárovics Béci ***** válasza:
58%

"Kezd már egy kicsit sok lenni, hogy "ez ugyan doki, de nem beszámítható," "összeesküvés hívő", a másik meg "nem is doki, a dr. csak csontkovács", és egyébként meg az összes többi aki nem úgy gondolkodik, mint én, az meg hüle..."


Perszepersze. Mindenki hülye, csak te, meg a doki vagytok helikopterek. Kezd sok lenni? Hát GONDOLKOZZ!!! Azon, hogy mi a realitás.


"Azért nyugtass meg, hogy a véleményed nem arra alapozod, hogy amikor reggel belenézel a tükörbe, akkor azt állapítod meg, hogy "milyen jó fej vagyok, és rajtam kívül meg mindenki hüle!" Mert az eddigi hozzászólásaitokból ez jött le."


Nézd... Ez így ahogy van, rád vonatkozik...


"Jó lenne, ha az elhangzó érvekre nem minősítgetésekkel válaszolnátok, nem a másik személyének a lejáratásával, karakter gyilkossággal, hanem ész érvekkel!"


Észérvekkel nem lehet titeket meggyőzni. Akkor meg minek kellene próbálkozni. Minősítgetésnek gondolod? Én tények közlésének? Még a tények is hatástalanok, nemhogy az érvek.

2021. máj. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
49%

"Jó lenne, ha az elhangzó érvekre nem minősítgetésekkel válaszolnátok, nem a másik személyének a lejáratásával, karakter gyilkossággal, hanem ész érvekkel!"


Kedves kérdező, pont az a világ baja, hogy a hozzád meg a masszőrödhöz hasonló hülyéknek nem lett elégszer az arcukba mondva, hogy birka barmok vagytok mind. Hogy nem okoz HIV-pozitívságot a Covid-oltás (amire egyébként az első forrásod egy olyan "doktor" volt, aki HIV-tagadó is).


Komolyan venni titeket csak értelmetlen, parttalan energiapazarlás, mert abból merítitek a hülyeségetek erejét, hogy mások képesek tiszteletteljesen leállni és elkezdeni elmagyarázni nektek az égbekiáltó hülyeségeitek óriási ellentmondásait.


Én nem teszek ilyen, én csak emlékeztetlek titeket a tényre, hogy kivétel nélkül mind tanulatlan prolik vagytok, akik ilyesmikben hisztek.

2021. máj. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező

Már a legelső pár válaszban konkrétan le lett írva hogy a kérdésed butaság és az is konkrétan el lett magyarázva hogy miért az.

Te írtad ki a kérdést és a kérdésben butaság van. Nem utólag kell elolvasni a wikipédiát és megpróbálni átírni azt ami a kérdésben van, hanem előtte kellett volna megnézni és gondolkodni!

Tökéletesen látszik hogy a kérdésed kiírásakor még fogalmad sem volt a témáról - ezért is van benne az a butaság amit a #23-as be is másolt mivel már nem vagy hajlandó emlékezni arra hogy te írtad oda, pedig ott van a kérdésnél a fejlécben most is amikor reagálsz. A mostani reakciódban meg már látszik hogy utána próbáltál nézni a témának, ezért megy már a magasabb szintű szöveg.

A helyes eljárás hogy vagy kiírod a kérdést úgy hogy nem nézel utána magad az interneten - akkor fogadd el ha megírják hogy butaság és hogy miért butaság, vagy eleve nézz utána még a kérdés kiírása előtt - ekkor meg nem is kerülsz ilyen helyzetbe. de eljátszani egy ennyire egyértelmű helyzetben hogy nem is írtad azt oda amire rámondják hogy nem úgy van, mert te sokkal de sokkal többet tudsz, az nevetséges.

2021. máj. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát! További jó vakcinázást!


https://www.youtube.com/watch?v=cnfnh2O4ZHw

2021. máj. 23. 15:38
 28/28 scamdemic ***** válasza:
53%
Látom, már itt is megy a kőkemény cenzúra. Az emberiség meg is érett a pusztulásra, ha már ide is beették magukat a férgek...
2021. máj. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!