Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az átlag magyart nem motiválja...

Az átlag magyart nem motiválja a védettségi igazolvány?

Figyelt kérdés

Szálloda vagy külföldre utazás kizárt, konditeremnek és színháznak a közelébe se néznek.

Átlag Józsi jár kocsmába (teraszra) vedelni, dohányboltba cigiért, és lottózóba elverni a maradék pénzét.

Átlag Erzsike plázázik a legújabb cuccokért, majd elmegy a kedvenc fodrászához és a kozmetikushoz kicsípni magát.

Egyik helyen se kérnek igazolványt, így vígan elvannak oltás nélkül is.


2021. máj. 20. 11:22
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
94%
Engem nem motivál mert mindent helyettesíteni tudok
2021. máj. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
7%
Csak akkor fogják beoltani magukat az emberek ha maszk helyett elég az oltási kártya. Biden már nem ajánlja a maszkot az oltott embereknek.
2021. máj. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
51%

22


Én akkor se fogom magam beoltatni

2021. máj. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
70%

Először is: az EU is be akarja vezetni a "zöld kártyát". Hogy mi módon, az még kérdőjeles.


Másodszor: nem a kértya miatt oltattam be magam, hanem a saját egészségem védelmében.

- Influenzával is beolattam magam. Azóta egyszer sem kaptam el. Előtte levő évben olyan beteg voltam, hogy azt hittem belehalok.


Különösebben az sem zavar, hogy az EU sputnikkal nem fog beengedni. 73 évesen már nem annyira akarok utazgatni. Ha mégis, legfelejebb csináltatok pcr-tesztet.


Az viszont zavar, hogy ha egy családi összejövetelt akarunk tartani egy étteremben, a család fele nem jöhet, mert ők nem akarnak oltakozni. -Szabadban tartani időjárásfüggő. Volt, hogy az eső miatt félidőben menekültünk be a terembe.

2021. máj. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobban mint a virus.
2021. máj. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk egy családtag kapta el, ő bele is halt a kórházban.

Ismerőseim közül sokan elkapták, fele könnyen átesett rajta, másik fele 4-5 hétig kinlódott.

Most beszéltem valakivel, egyik gyerek hozta haza, s az egész család nagyszülőkkel együtt elkapták. A gyerekek kivételével a többieket eléggé megviselte. A "szabad pénteken" a felnőttek felvették a pfizert. És nem a védettségi igazolvány miatt.

2021. máj. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de nagy szerencsénk, hogy te tökéletes és átlag feletti vagy. Hiszed vagy sem, motiválni csak pozitív megerősítéssel lehet, zsarolással és alapvető jogok korlátozásával nem. Vergődj csak nyugodtan, mint egy partra vetett hal.
2021. máj. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
74%

Van akit észérvekkel nem lehet motiválni. Akinek nincs jogsija, ne vezessen. A bűzözők meg börtönbe kerülnek.

Én megyek szinházba, moziba, te meg nézd a tv-t.

2021. máj. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
75%

24


Pont az egészségedet szivatja meg az oltás


28


Én inkább nézem a TV-t interneten keresztül.Nem kell fizetni,állíthatom a hangerőt és nem suketulok meg,bármikor megallithatom,visszanezhetem és nem mászkál előttem a sok barom.Raadasul kényelmesebb ágyban nézni a filmet mint ülve.Mellesleg eszem ágában sincs a sok oltott birkaval egyutt mozizni.Ugyhogy huuuuu de kicsesztek velem hogy nem mehetek moziba :D

2021. máj. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

Engem is totál hidegen hagy az egész. Kocsmázni sem járok, szóval még az sem hat meg, ha hébe-hóba megkívánok egy sört akkor kiveszem a hűtőből, amit jó esetben úgy is legalább dupla annyiért kapnék meg egy kocsmában mint amennyiért a boltban.


Az ilyen színház, mozi meg hasonlók szintén nem izgatnak, ha épp szökőévente esetleg ekdvet is kapnék, hát köszönöm, a jegy ára megmarad.

2021. máj. 21. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!