Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nemzeti Közszolgálati Egyeteme...

Nemzeti Közszolgálati Egyetemen mennyire játszanak szerepet a politikai ideológiai meggyőződések a hallgatók életében?

Figyelt kérdés

Oda jelentkeztem, mert minden álmom a rendészeti, a pontjaim alapján szinte biztos, hogy fel is vesznek. Viszont félek, hogy kiutálnak majd, mert leszbikus vagyok. Lehet emiatt ott valami hátrányom?


18/L



2021. máj. 18. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Magánügyed, hogy a saját nemedhez vonzódsz.

Ha te is így gondolod és nem tüntetsz vele, nem hiszem hogy bárkinek is feltűnne.


A tanulmányaidban nem jelenthet hátrányt, bár azért homofób kreténekbe bárhol bele lehet futni.

2021. máj. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Nekem is van egy szakasztársam, aki leszbikus, számomra ez harmadikban derült ki, akkor mondta valaki, meg láttam képeket róla, hogy "randizik". A suliban nem hangoztatta, nekem fel sem tűnt. Ha visszafogott vagy, és nem mutogatod meg nem híreszteled, nem fognak ki, de van nyíltan leszbikus is, őt sem nézik ki érte.
2021. máj. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%
Melyik szakra? Nehogy véletlen szeptemberbe be próbálkozzak csak azért kérdem :D
2021. máj. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Tarsd titokban. Ha kiderül, hogy a saját nemedhez vonzódsz, egyből kivágnak. Valamint ne vállald fel a politikai nézeteidet, ha ott akarsz tanulni.
2021. máj. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%
Nincs politizálás, ne aggódj. Nem fog semmilyen hátrány érni
2021. máj. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Nincs politizálás? Te ugye nem ide jársz?
2021. máj. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%
A fő kérdésre még mindig nem jött a válasz. Ha legalább szakot nem is akkor céget irjál hova tervezel? Hidd el nem akarsz kellemetlen helyzetet pl amikor bepróbálkoznak.
2021. máj. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

#7


A fő kérdést a kérdező teszi fel, nem a kíváncsi válaszolók. (szerintem) 😎

2021. máj. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%

Van 1-2 nyíltan Fideszes tanár, de nem téma ez, hogy milyen politikai beállítottságú vagy.

Én NKE-re járok, de utólag azt mondom, hogy ha újrakezdhetném, semmiképp sem jönnék ide és összességében az egész állami szférát elkerülném.

2021. máj. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
50%
#6 kb. annyi a politizálás az órákon, mint minden más egyetemen. Egy-két tanárnál szóba kerül a politika, de nem ekörül forog minden. Amúgy meg ellenzéki gondolkodású tanárok is vannak az NKE-n.
2021. máj. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!