Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Úgy tűnik nem fog összejönni...

Úgy tűnik nem fog összejönni Orbán terve, az oltáserőszak. A fiatalok nem oltják be magukat a szankciók ellenére sem. Megbukott a terve, nem kellene lemondania?

Figyelt kérdés

Alkalmatlan volt egy járvány kezelésére, és diktatórikus módszerekkel sem tudott elérni semmit. Különösen benne és az ő zseniális keleti vakcinájában nem bíznak az emberek, amelyet a WHO is elvileg csak nyomornegyedekben engedélyezett.

Viszont a gazdaság a romokban, az államadósság történelmi csúcson, a forint történelmi mélyponton, a halálozási arány a világon a legelső.

Mikor lesz már vége a mindenre alkalmatlan Orbán ámokfutásának? Mikor fog már lemondani?



2021. máj. 12. 18:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
Most már visszaszorulóban van a járvány. Ha eddig nem mondott le, akkor most már nem fog.
2021. máj. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
24%
2022-ben meg ugyis nyernek, nw remenykedj
2021. máj. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
58%
Nincs az visszaszorulóban. Jön a bengáli mutáns kieszi a léped.
2021. máj. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
11%
Én fiatal vagyok, beoltattam magam. Ahogy az összes ismerősöm. Nem szikla alatt élek. Akkor most mi van? :D
2021. máj. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
27%

Te, olyan oltakozási kedv volt, hogy hosszú sorok voltak az oltópontoknál fiatalokból.


Top1 helyen állunk az EU-nan oltakozást tekintve. Ennyit a "semmit nem ért el" hülyeségről.


Az előző "nyomornegyedes" kérdéseddel is lebőgtél, mindenki kiröhögött, mert szerinted az emirátusok egy "nyomornegyed". A WHO nem "nyomornegyedekben", hanem bárhol ajánlotta használatra a kínai vakcinát is.


A magyar gazdaság sokkal jobb állapotban van, mint a többi EU-s, hamarabb indul itt be a növekedés.


Nem unod még?


Olvasgass egy kicsit:


"A koronavírus-járvány harmadik hullámából az ellenzék nem tudott politikai szempontból profitálni az elmúlt napok közvélemény-kutatásainak átlagai alapján. A Fidesz ezzel szemben erősödni tudott, ami annak köszönhető, hogy az emberek többsége elégedett a járványkezeléssel és az oltási programmal is. "


[link]

2021. máj. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
26%
Hiába hergeled magadat meg másokat kérdező nem fog lemondani ha a fene fenét eszik akkor sem.
2021. máj. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
49%
Én már megbántam, hogy beoltattam magam. Csak a diszkriminációs igazolványért tettem. De legtöbb ismerősöm nem oltotta be magát. Most már ég a pofám miatta
2021. máj. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
27%

Indítsunk egy hazugságszámlálót!


"oltáserőszak"

"fiatalok nem oltják be magukat"

"szankciók ellenére sem"

"Megbukott a terve"


Rád tényleg igaz, hogy az sem igaz, amit kérdezel.

Ha oltáserőszak lenne, akkor nem lehetne nemet mondani. Ráadásul mindehol hasonlóan próbálnak oltásra ösztönözni. A 16-18 éves korosztály minden ellen lázad , náluk várható a legalacsonyabb oltakozási kedv. Viszont csak most indult a regisztráció, ostobaság most kijelenteni olyanokat, mint amiket mondasz.

Értem, hogy nektek fontosabb, hogy Orbán terve megbukjon, mindegy, hogy hány ember életébe kerül ez, de jelenleg kimagaslóan jól állunk az oltottak számában. Szeretnétek ti ekkorát bukni!


"Alkalmatlan volt egy járvány kezelésére"

Az első hullámban nálunk reagáltak a leggyorsabban. Persze ti akkor is virnyákolatot, ezért innentől teljesen hiteltelen ezzel kapcsolatban a kritikátok. Olyanba már nem is megyek bele, hogy legalább két szempontot kell nézni egyszerre, hiszen egy kiválasztott szempt alapján mindig el lehet mondani, hogy rossz a védeketzés.


"diktatórikus módszerekkel sem tudott elérni semmit"

Semmi diktatórikus nem volt és így is messze jobban állunk az oltásokkal, mint az EU.


"az ő zseniális keleti vakcinájában nem bíznak az emberek, amelyet a WHO is elvileg csak nyomornegyedekben engedélyezett."

Ugyanazok érvényesek a kínai vakcinára, mint az összes többire.


"a gazdaság a romokban"

Semmivel nincs rosszabb állapotban a magyar gazdaság, mint az EU más országának a gazdaság. Sőt, jobban állunk a legtöbbnél. Persze egy év világjárványnak vannak következmányei, de csak a nagyönhülye gondolja úgy, hogy hozzánk ez szivárog be.


Itt fogyott el a türelmem.

8 nyilvánvaló hazugság, pedig elvben te csak kérdeztél.

Mi lenne, ha kijelentenél valamit? :D

2021. máj. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%
Majd vesznek nekef szép koszorút.
2021. máj. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
8%

Ha valamiért le kellene mondania az az, hogy a világ legrosszabb járványkezelését hozta össze. Ráadásul gyáva féregként nem mert komoly szigorításokat bevezetni: hagyta, hogy mindenki úgy szabotálja el az intézkedéseket, ahogyan akarta. Meg is lett az eredménye.

Aztán komoly hiba,hogy nem forszírozza sokkal jobban az oltást, millió alapvető dolgot kellene ahhoz kötnie, hogy a társadalom minden tagja beoltassa magát.

De mivel a 4. hullám itt van a kapuban, talán ezek az intézkedések mégis meg lesznek lépve.

2021. máj. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!