Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Közterületen mikor oldják fel...

Közterületen mikor oldják fel a maszkviselést?

Figyelt kérdés

2021. máj. 12. 08:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
80%
Legalább a választásokig fenn kell tartani a covidot, mint témát.
2021. máj. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
80%
Addig se figyelünk másra.
2021. máj. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Remélem soha, nem vagyok kíváncsi senki képére.
2021. máj. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
81%
Ja ja választásokig. Addig is van miről beszélni. Szard le a maszkot, én sem hordom az utcán, erre mifelénk a rendőröket sem érdekli a maszk téma.
2021. máj. 14. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%
Azt hittem hogy csak engem foglalkoztat a kérdés. Szerintem semmi értelme úgy hatályban tartani, hogy nem figyelmeztetnek az elmulasztásáért, és nem szankcionálnak. Talán úgy gondolják, hogy ha 3 emberből 1 lelkiismeretes és hordja, az még mindig jobb mint a semmi, és ezért nem vonják vissza. Engem nagyon zavar a mostani ellentmondásos állapot. És még az étel-ital fogyasztás meg a dohányzás sem kivétel alóla, települések belterületén szabadtéren mindig mindenütt viselni kell. Még kihalt utcán is. Ha legalább azt megengednék, hogy aki 10 méter távolságot tart, az levehesse. Komolyan gondolta ezt az aki kitalálta?
2021. máj. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!