Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha ennyire rossz a kormány...

Ha ennyire rossz a kormány ahogy az ellenzék állítja akkor miért nyer folyamatosan a fidesz ? Miért nem akarják az emberek azt az utat amit az ellenzék kínál ?

Figyelt kérdés

Az ellenzék már többször felvázolta a saját programját. Ez van ezt kell szeretni ha le akarjátok váltani a fideszt. Hát úgy néz ki nem túl nagy a lelkesedés a szavazók részéről.

De úgy látszik az ellenzéki politikusokat ez nem zavarja, jól meg tudnak élni párttámogatásból és a képviselői tiszteletdíjból nulla felelősséggel. Ezért nem törik össze magukat hogy kormányzati felelősség is náluk legyen.


2021. máj. 1. 22:47
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
Csak azt nem rétem, hogyha itt a Fidesz ellopott mindent az utolsó szögig (ezt pedig az ellenzék mondja), akkor miből telik olyan fejlesztésekre, amikhez nem kell az EU? És ezek nem látványberuházások, csak megjegyzem.
2021. máj. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
61%
Tyűz az annyát, vannak beruházások, mindjárt megáll az eszem :D
2021. máj. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
2021-ben miért olyan nehéz felfogni egy kérdés lényegét? :)
2021. máj. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 A kérdező kommentje:

Nem lopott el mindent az utolsó szögig. Csak a felét.

Gondold el mennyi pénz van az államkasszában, ha dupla áron is képesek stadiont építeni.

Mindannyiunk befizetett adóforintjairól van szó. Mi mindent lehetett volna elérni ha mondjuk a pénznek csakm 5-10 százalékát lopják el nem a felét ?

Ez a fidesz történelmi bűne. Egy olyan időszakban amikor gazdasági fellendülés volt a világban és a német gazdaság húzta a magyart, ők megszedték magukat nekünk pedig európa egyik legalacsonyabb bér és életszínvonala jutott.

Tudom ilyenkor jönnek a fideszes kommentelők, ha nem Ausztriával hanem valamelyik elmaradott afrikai országgal hasonlítjuk össze magyarországot akkor milyen jól élünk.

2021. máj. 4. 20:44
 65/67 anonim ***** válasza:

2008-ban akartam korszerűsíteni a fűtésemet. A városban volt egy Pályázati Centrum, ahol "otthon melege" szerű programra lehetett pályázni. Kitöltették velem az ívet, majd elküldtek egy adott fűtésszerelőhöz, akitől kaptam egy 1,5 milliós ajánlatot. Az Irodában közölték, hogy amennyiben nyerek a pályázaton - utólag-, 50 %-ot törlesztenek.


Felkerestem egy másik fűtésszerelelőt. Kaptam árajánlatot, 550 ezerért megcsinálták az egészet beleértve az engedélyeztetést.


Az utóbbi években háztartási gépek korszerűsítésére pályáztam. Pár hét után megjelent a nevem a listán, megvettem a gépeket, ha jól emlékszem 50 %-ot kellett fizetnem -az üzlet a neten lekérte a kedvezményt.


Hasonló tapasztalataim voltak más vonalon is.

Ennyit az "üvegzsebről".

2021. máj. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:

"Nem lopott el mindent az utolsó szögig. Csak a felét."


Már csak a felét? Erről vannak adatok is? Csak mert számos hozzászóló, és még az ellenzéki politikusok is azt mondják, hogy itt nullára le van rabolva minden, és az EU-s források 100 százaléka szintén el van lopva már 11 éve.

2021. máj. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
65%
Mivel csalással nyertek. Emlékezzünk csak a számitógép hirtelen leállására, addig az ellenzék vezetett , utána meg nyert a fidesz. Na meg az edélyi székelyek, meg az ukrajnai "magyarok", a kamu-fidesz pártok, meg, hogy nem szavazhattak ugyanúgy a nyugaton élő magyarok mint a székelyek, szóval kapásból csak ennyi.
2021. máj. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!