Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha ennyire rossz a kormány...

Ha ennyire rossz a kormány ahogy az ellenzék állítja akkor miért nyer folyamatosan a fidesz ? Miért nem akarják az emberek azt az utat amit az ellenzék kínál ?

Figyelt kérdés

Az ellenzék már többször felvázolta a saját programját. Ez van ezt kell szeretni ha le akarjátok váltani a fideszt. Hát úgy néz ki nem túl nagy a lelkesedés a szavazók részéről.

De úgy látszik az ellenzéki politikusokat ez nem zavarja, jól meg tudnak élni párttámogatásból és a képviselői tiszteletdíjból nulla felelősséggel. Ezért nem törik össze magukat hogy kormányzati felelősség is náluk legyen.


2021. máj. 1. 22:47
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
79%
Akkor elárulod, hogy mit látsz aFideszben? Győzzél meg! Mi a kampánya? Miket terveznek? Miért jó nekünk ha ők kormányoznak? Miért jó vezető Orbán? Fordítsuk meg egy kicsit.
2021. máj. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:
78%
"Hiénák a közpénz körül" és ez a jobbik és az ellenzék? Te melyik filmet nézed 10 éve?
2021. máj. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:
66%

13-as: Magyarország EU-s szinten nem "picsányi országnak" számít,hanem közepes országnak.

2010 elött meg minden kérdésben behòdolr a kormány Brüsszelnek,sokra ment vele az ország,még az államcsődbe se segîtettek volna.

PS: Ha igazolni tudod,hogy valamely ősöd valaha német állampolgár volt és anyanyelvi szinten beszélsz németül akkor megkapod a német állampolgárságot és ezen keresztül a szavazati jogot.

2021. máj. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 A kérdező kommentje:

Én nem látok semmit a fideszben. Soha sem szavaztam rájuk és nem is fogok. Engem az háborít fel, hogy jön az ellenzék azzal a dumával, hogy ha nem ránk szavazol akkor marad orbán.

Én meg úgy vagyok vele hogy ha nem tudtok egy hiteles, élhető alternatívát bemutatni akkor bizony maradni fog orbán.

Kicsit össze kellene szedni magukat a politikus uraknak és utánanézni mit szerete a magyar polgár. És ezen a listán nem a szivárványos lóf.sz van az első helyen.

2021. máj. 2. 00:23
 25/67 anonim ***** válasza:
97%
Miért? Nem igazuk van? Ha nem rájuk szvazol marad az Orbán. Nekem az a lényeg, hogy ne maradjon az Orbán. Ha az azt követő sem lesz jobb, akkor az se maradjon. Egy idő után csak elkezdenének teljesíteni, ha a nép egyből lép ha valami nem tetszik.
2021. máj. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:
79%

Hagyjuk már ezt a művi indokot hogy "Mi lesz ha leváltják Orbánt", megmondom mi lesz: már azzal mérföldekkel előrébb lennénk, ha az aktuális kormány nem lopná a közpénzt ezermilliárdos nagyságrendben, bontaná a jogállamiságot és tömködné a haveri zsebeket 0-24, mindezt megspékelve jó adag göbbelsi propagandával, magyar emberek egymás ellen hergelésével meg kamu ellenségek gyártásával.

Ha az ellenzék hatalomra kerülése után semmit se csinálna csak a kocsmában fetrengene az egész kormány tajrészegen, már azzal klasszisokkal jobb lenne az országnak és az átlagembernek.

Nem mellesleg minden ellenzéki pártnak volt programja 2018-ban, egy pártnak nem volt semmi programja, csak annyi hogy "Folytatjuk". Lehet kettőt tippelni melyik volt az (de ha nem megy segítek: a Fidesz). Szóval hagyjuk ezt a kamut hogy nincs programjuk. Csak a Fidesz hívőknek persze hogy nem jó semmi. Egyébiránt amíg nem kerülnek kormányra, addig éppoly mindegy mi a programjuk, ha úgyse valósul meg belőle semmi.

2021. máj. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 A kérdező kommentje:

Ha azt nézem mi történt Budapesten nem vagyok túl bizakodó. Kámán Olga műsorvezető asszony remek új állása és a DK-s kvízmester Vágó úr nekem azt vetíti előre hogy ugyanúgy a haverok lesznek a befutók.

A fideszes sötét pártkádereket felváltják a DKs MSZPs Jobbikos sötét pártkáderek.

Nem látok előrelépést.

2021. máj. 2. 00:55
 28/67 anonim ***** válasza:
87%
Kár, hogy a kérdezőt nem lehet pontozni.
2021. máj. 2. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:
82%
Meg kéne próbálni valahogy visszakéreckedni az Osztrák–Magyar Monarchiába, hátha akkor végre nálunk is lennének osztrák fizetések.
2021. máj. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
83%
Meg persze normális politika, nem ez a sötét balkáni posztkomcsi szar.
2021. máj. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!