Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Olvasol/nézel olyan sajtót,...

Olvasol/nézel olyan sajtót, ami a másik oldalon van?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 15. 20:35
A kérdező szavazást indított:
Fideszes vagyok, és csak fideszes sajtót olvasok, mert a többi hazudik
Fideszes vagyok, és más sajtót is olvasok, hogy teljesebb képet kapjak
Ellenzéki vagyok, és csak ellenzéki sajtót olvasok, mert a kormánylapok hazudnak
Ellenzéki vagyok, és fideszes sajtót is olvasok, hogy teljesebb képet kapjak
37 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
15%
Nézném, de nem látok a másik oldalra át és nem tudom elolvasni. Inkább közelebb megyek és úgy.
2021. ápr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
En mindent nezek ... ellenzekit es kormanypartit ... jobb oldalit es bal oldalit ... es majd en eldontom, hogy mit gondolok az egeszrol ... 55 eves vagyok ... meg nem sikerult eldontenem :)))
2021. ápr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
Jobbosok olvasnak balos sajtót, balosok általában nem olvasnak jobbos sajtót. Baloldaliak általában elzárkóznak azoktól a médiumoktól amelyek más nézőpontot képviselnek, mert számukra csak egy hiteles hírközlés van az pedig a kormánykiritkus vagy baloldali. Egyszerűen nem fér bele az elveikbe hogy máshonnan is tájékozódjanak. Számukra az propaganda. Látszik ez abból hogy a baloldali médiának nagyobb az olvasottsága a jobboldalinál.
2021. ápr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
Politika olyan mint egy poker jatek ... igen am, de en nem tudok kartyazni ... poker arcom sincs, inkabb jokepunek mondanak ... bloffolni sem tudok ... kibicnek meg kuss a neve ... en sem tudom, hogy akkor most mi van :D
2021. ápr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
45%
Megmondom oszinten, hogy nalam mi dont jobb vagy bal oldal :) Ahol csinosabb a meteorologus no :D ... hirado utan mindig idojaras jelentes van .... en mindig azt varom :DDD
2021. ápr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
41%
Orbán Viktort mindenhol megnézem!
2021. ápr. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Jo pali, okos is ... es egesz jol csinalja a dolgat is! :)
2021. ápr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Szimpatikus ez a mi Viktorunk! :))) Muhaha ... dakota orom.
2021. ápr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Persze, hogy nézek. A legjobban viszont a vitaműsorokat szeretem. Fociban sem az számít, ki hogyan tud egykapuzni. Akinek van véleménye, ütköztesse!
2021. ápr. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
9: na ez az, mi értelme az olyan műsoroknak, ahol 4 ember ül fotelekben, és ugyanazt tódítják? Az szimpla propagandaműsor.
2021. ápr. 15. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!