Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A járvány új erőre kapott és...

A járvány új erőre kapott és 14 éves lány a legfiatalabb tegnapi áldozat. Ez már a román mutáció? Ez már a 4. hullám?

Figyelt kérdés

[link]

A román mutánsra jellemző, hogy egyre fiatalabbakat öl. 14 éves lány az még gyakorlatilag gyerek. Ha igaz a feltevésem és a román mutáns tette, akkor hivatalosan is kijelenthető, hogy gyerekgyilkos mutáns törzsről beszélhetünk.

Szerintetek is ez már a 4. hullám a román mutánssal, vagy csak a húsvéti utóhatása a 3. hullámnak?



2021. ápr. 9. 11:24
A kérdező szavazást indított:
Ez már a 4. hullám új mutánssal
Ez még csak a 3. hullám újra böffenése
12 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Teljesen mindegy melyik hullámnak hívjuk.
2021. ápr. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Rothadó Narancs ***** válasza:
73%
Rémhírkeltő!
2021. ápr. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
49%
A 14 éves az annyira gyerek, hogy háromszor annyit kefél, mint a szülei. Persze lehet érzelgős újságcikkeket írni, az hozza a klikkeket...
2021. ápr. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%
Miért, nem gyereket ölhet nyugodtan, akkor nincs para?
2021. ápr. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
41%

#3

De undorító vagy!

Az erkölcsöd egyenlő a nullával.

2021. ápr. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem a lakosság 99,9%-a továbbra is leküzdi gond nélkül.arról.miért nem számolsz be hogy hányan gyógyultak fel belőle?
2021. ápr. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%

Egyébként szerintem ez még mindig a 3. hullám. Nem is lehetne hol határt húzni,hogy na mosz innentől van a 4.


De szerintem tökmindegy

2021. ápr. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

Volt egy csecsemő is pár napja, akiről maga Müller Cecília mondta el, hogy bár covid-fertőzött volt, nem abba halt bele, hanem meningococcus fertőzésbe.

Erről a 14 évesről nem tudunk semmit. Lehet, hogy krónikus beteg volt, vagy nemrég esett át rákbetegségen.

A protokoll szerint, ha akár közlekedési balesetet szenvednék, életveszélyes állapotban kórházba vinnének, ott kiderülne, hogy covid-fertőzött vagyok, majd 2 nap múlva belehalnék a sérüléseimbe, akkor is a covid-statisztikát rontanám a halálommal.


Érthetetlen számomra, miért nem változtatnak ezen a protokollon, mikor nyilvánvalóan torzít.

2021. ápr. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
30%

Húsvéti bedurranás,vagy is még csak az az előtti hétvégének..

A húsvéti az majd a következő héten jön,de még addig rátesznek egy lapáttal,,plusz még lehet jön a román is,kb két hét,,és addigra már nyitva vannak a sulik,amelyiknek lehet,,addigra pont a felfutó szakaszban leszünk,ez kb három hét,,erre rákontráznak a vendéglátás megnyitásával,ez kb negyedik hét,,majd további két-három hét múlva totális bedurranás..

Szóval június elején mikor mindenki ficánkolni kezd,hogy jön a nyár,,na pont akkor fogjuk bebaxni az ajtót !!!

Nem is értem minek készülődnek itt is a szezonra,,,olyan jól ellenének csak standby üzemmódban,elcigizgetünk-elkávézgatunk,netezgetünk,,nekünk ez tök jó lenne így is...

2021. ápr. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%
Közben átfutottam a cikket: asztmás volt, ami bár nem olyan ritka, de pont a tüdő betegsége, és így kiemelt veszélyt jelent covid-fertőzés esetén.
2021. ápr. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!