Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez mit jelent értitek?

Ez mit jelent értitek?

Figyelt kérdés

[link]


2022. végétől lesz covid elleni szérum gyártó üzeme Mo-nak...


Ha 2022 végére lesz kész, akkor a covid itt marad még 2023.-ban is?


Elvileg talán Austria is most építi?!


2021. ápr. 8. 12:49
 1/6 hypno ***** válasza:
80%
Engem inkább az érdekelne, hogy az fél tucat magyar gyógyszergyár miért nem képes oltóanyagot előállítani?
2021. ápr. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

"Ha 2022 végére lesz kész, akkor a covid itt marad még 2023.-ban is?"

Marad bizony, mint az influenza. Minden évben új variánssal, remélhetőleg kisebb fertőzéssel, mint a mostani.

2021. ápr. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező

A covid vírus a SARS járvány óta (2014) itt van velünk minden évben és egyike az "influenza szerű megbetegedések" okozóinak. csak eddig olyan mutációi voltak amik nem okoztak ilyen nagy számú súlyos megbetegedést, nem kellett figyelni rá.

Most a covid-19 egy olyan mutációja volt ami világjárványt okozott és ennek újabb és újabb hasonlóan súlyos következményekkel járó variációi jelennek meg mindenhol.

Éppen úgy velünk fog maradni a covid, mint ahogyan a spanyolnátha járványa után velünk maradt az influenza is. Éppen úgy meg fogjuk majd szokni és az életünk része lesz. Nem lesz majd ekkora járvány belőle mert van már védőoltás és akik a rizikó csoportokba tartoznak vagy félnek tőle, azok majd rendszeresen beoltatják magukat ellene. Tanár vagyok, ha akartam volna minden szezonban ott lett volna eddig is az influenza elleni védőoltás. Attól nem tartottam annyira hogy beoltassam magam, mert még nem voltak olyan egészségügyi problémáim amik indokolták volna. Sajnos az elmúlt évben megromlott az egészségem, így számomra már kockázatos a koronavírus fertőzés is meg az influenza is. Most örültem hogy megkaphattam a védőoltást és jövőre az influenza szezon előtt már azzal is be fogom oltatni magamat. Ennyi lesz a változás másoknak is, hogy lesz még egy elérhető védőoltás amiről maguk dönthetnek hogy kérik-e újra meg újra avgy sem.

2021. ápr. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#2


De akkor évente kötelező lesz oltakozni?

2021. ápr. 8. 12:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Ausztriaban vakcina gyarat epitenek, nalunk covid gyogyszergyar epul.


Igen, a covid meg itt lesz 2023-ban is.

2021. ápr. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Lényegében sikerült annak idején felszámolni a Humán Oltóanyag Termelő intézetet.
2021. ápr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!