Olaszországban, ahogy az összes Nyugat-Európai országban, szabad demokrácia van. Az EU keleti országaiban van pár "rosszcsont" ország ahol csak félig-demokratikus már a helyzet. De mi vagyunk az egyetlen nem szabad ország - hibrid-rezsim az EU-ban. Nálunk már egyáltalán nincs demokrácia.
Csoda hát, hogy még Salvini is élő adásban csodálkozott és groteszk fejet vágott amikor rájött, hogy hoppá, nálunk ez úgy megy, hogy a diktátor mond valamit és a birkák kussolnak. Kérdések már nincsenek is mert felesleges, úgyis az lesz amit a diktátor akar, ha meg kérdés van akkor "Boldog karácsonyt", vagy ha túl pikáns kérdés, akkor kicsináltatja a médiát aki feltette neki.
Nyilván nem ehhez van szokva egy szabad demokráciából jött Salvini.
Micsoda fantasztikus hasonlat. Igaz semmi köze a fentiekhez, de arra jó, hogy azt hidd, valami okosat írtál.
2021. ápr. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
12/20 anonim válasza:
11: igazad lehet. Ha így folytatom, még felvételt nyerek a 24.hu-hoz.
2021. ápr. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
13/20 anonim válasza:
A diktatúrához írnék dolgokat. Németországban, ha nem csak jót mondassz a bevándorlókról/melegekről/transzneműek ről, akkor másnap, kirúgnak a munkehelyedről. Ennyit arról, hogy hol van diktatúra.
2021. ápr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
14/20 anonim válasza:
13. Mo-on meg akkor rúgnak ki ha jókat mondasz, esetleg ha kiállsz amellett, hogy a család az család, mindegy, hogy milyen neműek a szülők. Ennyit arról, hogy hol van diktatúra.
2021. ápr. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
15/20 anonim válasza:
Ahol kirúghatnak a véleményed miatt, ott diktatúra van, függetlenül attól, hogy mi a véleményed.
2021. ápr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
16/20 anonim válasza:
Annyi a különbség, hogy nem ugyanaz, ha egy magáncég rúg ki a véleményed miatt, mert az úgy gondolja, hogy az nem egyeztethető össze azzal, amit a cég vall és nem ugyanaz, ha egy állami cég rúg ki azért mert nem tetszik neki a véleményed. Az utóbbi diktatúra, az előbbi sok helyen előfordul. Pl. rúgtak ki az USAban embereket, akik megrohamozták a Capitoliumot, rúgtak ki embereket, akikről videó készült, hogy valami olyat követtek el, amivel a cég nem ért egyet. Én nem gondolom, hogy az USA vagy bármelyik másik ország, ahol egy cég kirúg valait a véleménye miatt, diktatúra lenne
2021. ápr. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
17/20 anonim válasza:
Nem. Éppen ugyanaz a helyzet, ha egy magáncég rúg ki a véleményed miatt. Demokráciában ezt nem engedhetik meg, és elmarasztalják érte a céget. Az USA is ugyanúgy diktatúra, ahogy Németország, Magyarország, vagy bármelyik másik ország a világon.
2021. ápr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
18/20 anonim válasza:
De megteheti egy magáncég. Ha valaki a fb-on kiírja, hogy szerinte az összes fideszest/ellenzékit/feketét/fehéret/akárkit ki kellene végezni, akkor a cég simán kirúghatja azzal az indokkal, hogy a munkavállaló nézetei nem egyeztethetők össze a munkáltató véleményével, nem tűri meg a gyűlöletbeszédet a munkavállaló, nem tűri meg mások fenyegetését, stb, stb. Akkor is ha ezt munkaidőn kívül teszi.
Szerinted a világ összes országa diktatúra.
2021. ápr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
19/20 anonim válasza:
Ez nem ugyanaz a kategória, mint hogy emberek tömegét kellene kivégezni. Ha ez neked nem tűnik fel, akkor nincs miről beszélnünk.
2021. ápr. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
20/20 anonim válasza:
A liberálisok nem szeretik a diktatúrát, kivéve, ha ők diktálnak.
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik. Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!