Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nyer az Ellenzéki Összefogá...

Ha nyer az Ellenzéki Összefogás és után megjelennek itt is a muszlim migránsok akkor felébrednek majd a szavazóik?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 2. 21:27
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
34%

"Te valamit benézhettél, mert Európát mint kontinenst mondta, és nem Magyarországot"

Akkor mire ez a bérrettegés? Egymillió ember európa lakosságának jóval kevesebb mint 1%-a. Tudom, a fideszmatek nem korrelál a valósággal (34%=2/3) de azért próbáljatok meg már úgy tenni, mint aki nem 3-szor ment neki a 4. osztálynak a számtan miatt!

2021. ápr. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
64%
Csak linkeld már ide, amikor Orbán ezt mondta, hogy Magyarországra milliók jönnek.
2021. ápr. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
28%

#32 én minek linkeljek neked bármit? Nem én mondtam, hogy orbán azt mondta, hogy... Amúgy sem érdekel, hogy mit hazudik az a fogyatékos.

Annyit állítok, ha az egymillió ember európára vonatkozik, akkor tűnés vissza az elemibe matekot magolni.

2021. ápr. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
64%

"Orbán azt mondta Magyarországra jönnek migránskaravánok milliói."


Te mondtad.

2021. ápr. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
29%

#34

12, 27, 31 és 33. Egyikben sincs ilyesmi. Kezdem érteni, miért nyer a fidesz ha a törzsgárda értelmi képességei ilyenek...

2021. ápr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
Látszik nehezen viselik a fideszesek, hogy át lettek verve.
2021. ápr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
36%
Már engem is érdekel, hogy mikor mondta Orbán, hogy Magyarországra jönnek milliók és nem Európába? Mert csak Európáról mondott ilyet. De ezt, hogy ebbe az országba jönnek milliónyian sehol nem olvastam. De akkor miért állít ilyet az ellenzéki tábor? De azt sem értem, hogy miért kell azt hazudni, hogy ide soha nem akart jönni egy migráns sem...
2021. ápr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:

Nem tudom mondott-e olyat hogy Magyarországra jönnek milliók, de úgy állított be mintha nagyonsok migráns érkezne Magyarországra amit ő megakadályozott. Na ez hazugság. Nem Magyarországra akartak jönni és nem Orbán aadályozta meg.

Magyarország sosem volt migrációs célpont. Nem akarnak ide jöni mert rosszak a lehetőségek és kevése a fizetés. Ez eléggé egyértelműen kiderül a Magyarországon élő külföldiek alacsony számából.

Ennyi a lényeg.

2021. ápr. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
55%

"Magyarország sosem volt migrációs célpont."


De pont erről írt valaki pár válasszal arrébb, hogy ha Magyarország sosem volt migrációs célpont, akkor mit keresnek az országban arabok, négerek (nem, nem a diákokra gondolok), stb? Meg a HVG és a 444 is cikkezik időnként arról, hogy X "menekült" család megkapta az állampolgárságot és a letelepedési engedélyt.

Szóval amiket olvasok a hírekben, azok nem pont ezt támasztják alá, hogy ide sem régen sem napjainkban nem akar jönni egyetlen egy ember sem.

2021. ápr. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:

Egyszerű: ahogy te is írtad, sokan jönnek ide tanulni, mert olcsó. Meg van néhány menkült, aki eredetileg máshova készült, de miután már hónapok/évek óta itt tartja őket orbán és nem tudtak tovább menni, ezért megszokták itt, még a nyelvből is tanultak valamennyit és úgy döntöttek, inkább nem mennek tovább, hanem itt maradnak. Egy családdal volt is interjú valahol, amiben elmondták pont amit az előbb írtam.

Az, hogy néhány menekült megkapja az állampolgárságot (amit mondjuk erősen kétlek, mert menekültek nem kapnak állampolgárságot mert befogadják őket), az nem jelenti azt, hogy Magyaro. migrációs célpont. Migrációs célpont Németország, Spanyolország, Nagy-Britannia. Magyarország nem az.

2021. ápr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!