Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nyer az Ellenzéki Összefogá...

Ha nyer az Ellenzéki Összefogás és után megjelennek itt is a muszlim migránsok akkor felébrednek majd a szavazóik?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 2. 21:27
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
85%
Elég szomorú hogy vannak ilyen emberek akiknek kb annyit jelent egy jó politikus hogy "NiNcS mIgRáNs"
2021. ápr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
83%

Had tegyem fel ezt a kérdést máshogyan!


Ha nyer az Ellenzéki Összefogás és utána nem jelennek meg itt muszlim migránsok akkor felébrednek majd a fidesz szavazók?

2021. ápr. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
53%
Én örülnék egy-két csinos albán csajnak, de felőlem líbiai is lehet, ha jól néz ki...
2021. ápr. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
40%
Ha ide nem akarnak jönni migránsok, akkor Budapesten miért élnek arabok, négerek, kínaiak, és vietnámiak?
2021. ápr. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
67%

" miért élnek arabok, négerek, kínaiak, és vietnámiak?"


Minden világvárosban élnek ilyen emberek, de nem tömegesen 100ezrével jönnek ahogy Orbán hazudta nektek.

2021. ápr. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
33%

15

Akkor végül is csak jönnek ide is migránsok, mert nem csak Budapesten vannak, hanem az ország más vidékein is. Ha már a hazudozásnál tartunk, akkor az sem igaz, hogy "ide senki nem akar jönni".

2021. ápr. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
27%
Egy migráns sem akar ide jönni.
2021. ápr. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
40%

17

Megcáfolt hazudozás.

2021. ápr. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
28%
Nem tudom milyen migránsokról beszéltek én még egyet sem láttam az országban.
2021. ápr. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
51%

"Akkor végül is csak jönnek ide is migránsok, mert nem csak Budapesten vannak, hanem az ország más vidékein is. Ha már a hazudozásnál tartunk, akkor az sem igaz, hogy "ide senki nem akar jönni"."


Élnek Magyarországon muszlimok kis számban, és többségük vállalkozást indított, például török éttermet, arab élelmiszerboltott, albán pékséget. Azátn arab orvosok is vannak. Nekik megéri mert ezeken a területeken megtérül, van rá kereslet.

Biztosan emlékszel mikor többszázezer ember ment át az országon. Na közülük egy sem maradt itt. Az átlag ember számára nem vonzó Magyarország mert nincs munka vagy keveset fizet. Így már érted?

2021. ápr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!