Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy fogják a szülők a kormány...

Hogy fogják a szülők a kormány által hozott iskolabezárás miatt a gyerekeik felügyeletét?

Figyelt kérdés

Mégiscsak arra döntött a kormány, hogy lesz szigorítás 8-tól.


Mivel az általános iskolákban is online oktatás lesz megint sok szülőnek problémát okoz az, hogy hogy oldják meg gyerekeik felügyeletét.


Szerintetek hogy oldják meg?

A kormány ezt nem veszi figyelembe?



2021. márc. 4. 14:40
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*megoldani
2021. márc. 4. 14:41
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Ők sem tudják.
2021. márc. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, mint tavaly...
2021. márc. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom, óvodás kiscsoportos gyerekem van. A bejelentés óta itt sírok mert minden rokon 200km-re van én nekem meg dolgoznom kell.


Valószínűleg fel kell mondjak, jelenleg nincs más opció.


Esetleg ha rá tudom venni szüleimet, hogy költözzenek nálunk egy hónapra de nem tudom, hogy mennyire lennének erre vevők.

2021. márc. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Lesz ügyelet minden oskolában. Az oktatás zár be csak
2021. márc. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Ez tényleg nagyon gáz, hogy bezárták az ovikat meg az általános isiket. Megint sok embert sodornak a csőd szélére. Hónapok óta nincs munkám nekem sem, nem tudom meddig lehet ezt bírni...
2021. márc. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13%
Bírni kell!! És ha háború lenne? Mégcsak nem is bombáznak. Az ember életének célja a túlélés. Mindneképpen túl kell élni. Majdcsak lesz valahogy. Akár babkonzerven is. Majdcsak beindul a gazdaság
2021. márc. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%

Ennél otvarabb lezárási módszert elképzelni sem tudok (vagyis tudtam eddig).


És nem értem hogy hogy lehet olyanok akik ennek még mindig tapsolnak. Én nem értem az ilyen emberek logikáját. Szerintük ha egy megoldási módszer nem jó az adott problémára akkor csakis a megoldás erősségével/keménységével/intenzitásával lehet a baj. Ilyen alapon a középkori pestisjárványoknál a vércsapolás is csak azért nem működött mert nem csapolták le az utolsó cseppig a vérüket.

Vagy ha beteg lesz a 100csirkédből 2 akkor a maradékot is leölöd, mert bár nem beteg de mint egészséges veszélyezteti a betegeket (XD ez önmagában is hülyén hangzik)

2021. márc. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
#7 ha így gondolkodnánk sosem fejlődünk volna. A "majd csak.." pedig sosem vezetett sehova. Amire ezt mondják az 99% hogy semmi nem lesz.
2021. márc. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

#5 Nálunk nincs ügyelet, tavaly tavasszal sem volt.

(4-es voltam)

2021. márc. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!