Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy az Országgyűlés Irodaházában használt füstgránátot egy jobbikos politikus,ami miatt milliós kár keletkezett?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


"Szilágyi Zoltán, az Országgyűlés sajtófőnöke elmondta: az Országgyűlés Irodaházában a Jobbik frakciója által használt 242-es szobában szerdán kora este Szabó Bencének, a Jobbik szakértőjének kezében "beindult" egy füstgránát.„



2021. márc. 3. 21:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
40%
Jó szöveg, "véletlenül beindult" Ezek a füstgránátok csak úgy véletlenül beindulnak. Még szerencse hogy amikor teljesen véletlenül beindult (tehát nem baxtatta senki), akkor éppen valaki kezében volt, így első megdöbbenése után, ami éppen elegendő idő volt arra, hogy telefüstöljön mindent, ki tudta rakni az ablakba. Mekkora szerencse, hogy nem akkor indult be véletlenül, amikor nincs valaki kezében, mert akkor sokkal nagyobb füstöt okozott volna bent. Reméljük a megfelelő DNS mintákat le tudják venni róla, hogy árnyaltabb legyen ez a teljesen hihető történet.
2021. márc. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 sörpocak ***** válasza:

Nincs ésszerű oka annak, hogyha felismerte a füstgránátot, akkor miért oltotta volna ki, valószínűleg tényleg véletlen volt és a nagyobb kérdés tényleg az, hogy egyáltalán hogyan került oda.


De úgy alapvetően jó tudni, hogy a parlamentbe ilyen könnyen lehet cuccokat behordani, egyszer húzza ki valaki a gyufát és csőbombát fognak legközelebb találni valahol.

2021. márc. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Majd a milliós fizetésükből kifizetik.
2021. márc. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Jobb lenne, az átlagembereket képviselnék.
2021. márc. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Beindult! Ennyire szexi az a pasit?


Voltam sorkatona, nekem majom volt, nem "indult be" se a füst, se a kézigránát.


A szerver szóba is nagyon sok millóba fog fájni, de a nem kevés tűzoltó is.

Ő értetlenkedik, hogy került a frakció irodájába?

Én vittem be, nyilván.


Egymillió vicc van az ilyen esetekről!

"Dehogy loptam a lovat, ott feküdt döglötten!

Hát, ahogy átléptem, meg hirtelen feltámadt!"

2021. márc. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!