Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem lesz ez igazság...

Csak szerintem lesz ez igazságtalan?

Figyelt kérdés
Szoptatok és szeretnék hamarosan 1-2 éven belül még egy babát és ezért nem szeretném beoltatni magam. Viszont így nem mehetünk majd sehova, se nyaralni a gyerekkel, se állatkertbe nem vihetem el?! Nagyon szomorú vagyok és eszméletlen csalódott hogy ilyen világban kell élnünk...

2021. febr. 19. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Semmi logika nincs a kormányintézkedésekben. Kapkodnak, kísérleteznek, tippelnek. De legfőképpen próbálják megőrizni a szavazóbázisukat mert jövőre választás. És a hatalom a választás mindent felülír.
2021. febr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Ezt a sok ostobaságot honnan vested?
2021. febr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%

kérdező.

az oltás nem titkoltan nem hivatalos emberkísérlet.

jelen állás szerint emberkísérletben részt venni csak és kizárólag önkéntesen lehetséges.

tehát azzal,hogy nem oltatod be magad,vagyis nem vagy hajlandó emberkísérletben részt venni,nem érhet semmilyen hátrány téged.


a másik,hogy ma lekérdeztem,hogy ha lennék akkora elmebeteg és regisztrálnék oltásra,akkor mikorra kerülnék sorra:DDD

2022 decemberében:DDDDDDD


ebből meg adódik,ha mondjuk hívő lennék és oltatni akarnék,akkor sem oltanának be előbb.

addig nem nem diszkriminálhatnának egy esetleges újranyitás alkalmával.

2021. febr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
2. Média,Tv,...
2021. febr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
Remélem a gyerkőcöket azért oltatot, annak ellenére, hogy nem a te génkészleteddel lesz beljebb az emberiség.
2021. febr. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Hát nem tudom ez mennyire nyugtat meg, de más se nagyon fog elmenni nyaralni. Legalábbis a kormány biztos meg fogja keseríteni annak az életét, aki Balaton helyett külföldre menne.
2021. febr. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem biztos itt még semmi
2021. febr. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%

Dehogynem. Csak még játszák a kormányok a hülyét és a teszetoszát. A "vaccine passport" rendszerek már ott vannak eurómilliókért lefejlesztve. Izraelben már tegnap óta megy, Dánia, Svédország, Izland tervezi, máshol meg csak kussolnak róla.


Hát eljött a dicső 21. század és a maga fasizmusa. Remélem mindenki boldog, aki hozzátett egy építőkövet is. Csúnya lesz az összeomlás, de én azt már remélem nem élem meg.

2021. febr. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szoptató anyáknak, gyereket tervezőknek, nem is ajánlják az oltást, valahol úgy olvastam.
2021. márc. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!