Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez az újabb örömhír boldogabbá...

Ez az újabb örömhír boldogabbá teszi az Orbánra ikszelgetőket?

Figyelt kérdés

"A legmagasabb 13. havi nyugdíj közel százszorosa a legalacsonyabbnak


Forrás: [link]



2021. febr. 15. 11:54
A kérdező szavazást indított:
Fideszes vagyok, ki nem sz@rja le?!
Ellenzéki vagyok, nem tudok mit tenni.
Magyar vagyok, ez vérlázító!
Közömbös vagyok, ide a krumplit!
más, leírom
19 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Olvas még valaki kurucinfót?
2021. febr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

Tudod ez leginkább onnan fakad, hogy a rendszerváltás előtti elhárító tisztek és felső pártvezetők brutális pénzekkel mentek nyugdíjba.


Lásd. a tömeggyilkos Biszkut, de a Dobrev nagypapa: Apró Antal nyugdíját is szívesen megnézném...

2021. febr. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

#2 folyt.


És akármennyire is hihetetlen de vannak akik még élnek és kapják a nyugdíjukat....

2021. febr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ki vannak ám segítve ilyen áremelkedések mellett😁😁
2021. febr. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"Olvas még valaki kurucinfót?"


Már csak nagyon kevesen olvassák, mert a "kuruc" már régen nem kuruc.

Fidesz-nyalonc bulvárlappá süllyedt.

2021. febr. 15. 12:24
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
A nyugdíj nem érint, az viszont boldoggá tesz, hogy a legjobb krumpli 100x jobb mint a legrosszabb.
2021. febr. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Orbán Viktor!
2021. febr. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%

#2-3


Városi legenda.

Attól, hogy Novák Előd ezt a gittet rágja mióta politizál, még nem igaz.

Nem a volt párt és állami vezetők kapnak eszement összegű nyugdíjakat, hanem az oligarchák, vállalatvezetők.

2014-ben - pedig az már vastagon a 3. orbán kormány időszaka 870 ezer forint volt a legmagasabb nyugdíj, mert e fölé nem is bírt menni, mivel járulék és nyugdíjplafon volt.

2015-ben már 1,3 millió. És már 20 fölött van azoknak a száma akik milliós nyugdíjakat kapnak, miután a pártunk és kormányunk eltörölte a járulék és nyugdíjplafont.

2021. febr. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8 "És már 20 fölött van azoknak a száma akik milliós nyugdíjakat kapnak, miután a pártunk és kormányunk eltörölte a járulék és nyugdíjplafont."

IGEN, mert el lett törölve a nyugdíjplafon, vagyis ezek az emberek akkora jövedelem után fizették a nyugdíjjárulékukat és olyan szolgálati idővel rendelkeznek, hogy ennyi a nekik járó nyugdíj.

Nem értem. Máskor megy a bezzegazosztákmeganmetnyugdíjasok szöveg, hogy ott mennyivel több a nyugdíja az embereknek, itt meg az a baj, hogy van már pár ember a sok százezerből akinek ekkora a nyugdíja végre?

2021. febr. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9


Azt látom, hogy nem érted.

2021. febr. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!