Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz akkor, ha a fideszt...

Mi lesz akkor, ha a fideszt összefogással se sikerül leváltani?

Figyelt kérdés
2021. febr. 8. 21:17
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
32%

"Csak szólok, hogy én meg a környezetemben élők Jobbik szavazók voltak, de mióta összeállt Ferivel a gyökér jakab, azóta bizony Fidesz!"


Az a 3 cigány ismerősöd meg te, a beltenyész 15 fős falvadból még nem általánosság...

2021. febr. 9. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
11%

"Mi lesz akkor, ha a fideszt összefogással se sikerül leváltani?"


Egyszerűbb mi nem lesz. Szavazás 4 évente biztos nem, esetleg 12 évente vagy soha...

2021. febr. 9. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
2021. febr. 9. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

#21, általánosságban sem nagyon hiszek a Jobbikra szavazó cigányok létében.

Hol számoltál hármat is?

2021. febr. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

"Majdnem beledöglöttem, hogy másfél évig úgy kellett tenni, mint hogyha kormányoztunk volna."


Kb ugyanerre számíthatunk.

Csak most nem egy kb rokonlelkű koalíciós partner lesz, hanem vagy öt.

2021. febr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
56%
Folytatódik az olcsó magyar munkások adása a nyugatnak cserébe uralkodhat.
2021. febr. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi lesz, de az nem lehet nyerő stratégia, hogy az egyetlen cél mindössze annyi, hogy váltsunk le valakit, - egyébként meg egy nagy semmi van az agyakban és a hataloméhség. Az a baj ebben az országban, hogy a törvényei intézményesítik a hatalom gyakorlásának piszkosul jó üzleti mivoltát. Többek között ezért maximálnám a haza vihető legmagasabb béreket.
2021. febr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 Alex Fly ***** válasza:
0%
@25: Na ja. Ezzel szemben ma "a kormánynak soha nem az a dolga, hogy kormányozzon"... Azért így mégis könnyebb, ha már a látszatra sem kell ügyelni!
2021. febr. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
29%

"Nyerünk 4 évet amikor Feco nem viszi csődbe az orszagot.


Aki szerint az orszag nem epul az nem tudom hol el de a mi varosunknak a 2/3-at mar ujra csinaltak. A fő útal leaszfaltozva, jardak es közepuletek, iskolak, ovodak, közterek újra csinalva. Parkositva, viragositva es fak ültetve. Előtt szocik 3 cikkluson keresztül 3 kapavagast nem csinaltak. A gaz es a szemet boritott el mindent.


A boritekba meg 4szer annyi van mint Gyurcsitok alatt es attol se kell felnem hogy nem lesz munkam mint akkor.


2002be es 2006ba a szocikra szavaztam de ezen mar csak elgondolkozik az ember.


Le lehet pontozni de egyszerűen leírtam amit tapasztalok."


Az a baj ostoba, hogy tényleg elhiszed, hogy egy kis aszfaltozás miatt ez jó. A nyugdíjas megkapja a kis utalványát és szegényke elhiszi, hogy Orbán nem csak a szavazatára utazik. Nyilván újra tudtak csinálni pár dolgot, csak az a baj, hogy ennek a sokszorosát lopják el. Persze te is mutatod a Fideszesek végtelen primitívségét, Gyurcsányozol. Van ma valaki a Fideszeseken kívül, aki naponta Gyurcsányozik? Orbán gazdádnak ez az új parancsa? Gyurcsányozni kell? Akkor én a te kis személyes véleményeden kívül mondom a valóságot, ennyire álkeresztény, korrupt, hazug banda nem volt az ország élén. Százmilliárdokat lopnak de a te primitív fajtád örül egy kis betonnak. Barom.

2021. febr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Kennedy elnököt is leváltották
2021. febr. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!