Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz akkor, ha a fideszt...

Mi lesz akkor, ha a fideszt összefogással se sikerül leváltani?

Figyelt kérdés
2021. febr. 8. 21:17
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
78%
Mármi lesz, majd úgyis megtudod.....
2021. febr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
62%

"Miért, ha az Összefogás nyerne, az megjobbítaná az életet Magyarországon?


A Fidesz mögött jövőre már 16 kormányzási ciklus lesz, ha a négy Orbán-kormányt összeadjuk.


Nem gondolod, hogy a jelenlegi kormánynak, talán jobb rálátása van a vezetésre, mint az Összefogásnak?


A jelenlegi kormány nem tökéletes, az Összefogás kormány mivel lenne jobb?"


Nem tökéletes? Nem vagy te enyhe? Konkrétan minden eddigi magyar pártnál korruptabb és hazugabb, ami valaha létezett. Ennél mi nem lenne jobb egy összefogásban?

2021. febr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
65%
De tényleg. A fidesz egy rák, ami évről évre egyre jobban áttételesen terjed mindenre, már szinte tényleg mindenre. 😔
2021. febr. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
75%

"Nem tökéletes? Nem vagy te enyhe? Konkrétan minden eddigi magyar pártnál korruptabb és hazugabb, ami valaha létezett. Ennél mi nem lenne jobb egy összefogásban?"


Az Összefogás ha jól értem, egymásnak ellentmondó pártokból verbuválódott. Egy ilyen társaság, ha kormányra kerül, számomra kétséges, hogy jó vezető lenne. Ígérhetnek ezt-azt, viszont 4 évig kormányozni kell, biztos, hogy jól ki tudnák azt tölteni? Vagy káosz lenne, aztán az emberek 2026-ban visszahoznák a Fideszt? Gondolom az történne, hogy annak a Fidesz kormánynak meg újjá kellene építeni mindent, és lehet hátrább tartanánk, mint most.

2021. febr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
31%

"Az Összefogás ha jól értem, egymásnak ellentmondó pártokból verbuválódott. Egy ilyen társaság, ha kormányra kerül, számomra kétséges, hogy jó vezető lenne. Ígérhetnek ezt-azt, viszont 4 évig kormányozni kell, biztos, hogy jól ki tudnák azt tölteni? Vagy káosz lenne, aztán az emberek 2026-ban visszahoznák a Fideszt? Gondolom az történne, hogy annak a Fidesz kormánynak meg újjá kellene építeni mindent, és lehet hátrább tartanánk, mint most."


Jól értem, hogy te az eddigi legaljasabb és legkorruptabb pártot véded? Mit épít a Fidesz? Ők hátrafelé építik az országot, ha nem tűnne fel neked, most elmondom.

2021. febr. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
23%

#15


Nem a védelem szempontjából írtam, csak megfogalmaztam a gondolataimat.


Egyébként nem megyek el szavazni jövőre, szóval nekem végül is mindegy, ki nyer.

2021. febr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
15.Sokan védik, nemcsak Ő vagy hasonlóan látják. És ráadásul a Gyurcsány miatt rengetegen fognak a narancsra szavazni. Én is többről tudok már... Úgyhogy nem biztos, hogy itt lesz váltás.
2021. febr. 8. 23:34
 18/32 anonim ***** válasza:
60%

Nyerünk 4 évet amikor Feco nem viszi csődbe az orszagot.


Aki szerint az orszag nem epul az nem tudom hol el de a mi varosunknak a 2/3-at mar ujra csinaltak. A fő útal leaszfaltozva, jardak es közepuletek, iskolak, ovodak, közterek újra csinalva. Parkositva, viragositva es fak ültetve. Előtt szocik 3 cikkluson keresztül 3 kapavagast nem csinaltak. A gaz es a szemet boritott el mindent.


A boritekba meg 4szer annyi van mint Gyurcsitok alatt es attol se kell felnem hogy nem lesz munkam mint akkor.


2002be es 2006ba a szocikra szavaztam de ezen mar csak elgondolkozik az ember.


Le lehet pontozni de egyszerűen leírtam amit tapasztalok.

2021. febr. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 Alex Fly ***** válasza:
15%
Akkor kb. végünk lesz.
2021. febr. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Semmi, megy majd a csaltak, meg a na majd 26 ban megmutatjuk 4 évig.
2021. febr. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!