Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az, hogy az ellenzéki lista...

Az, hogy az ellenzéki lista vezet 3-4%-kal a fidesz lista előtt ez fog számítani valamit a választások szempontjából?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha a listás eredmény valóban ez lesz 2022-ben, az számít valamit?

2021. febr. 4. 17:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
25%
Akkor még is csak fideszes vagy. Kétfarkúra szavazni olyan, mintha a fideszre szavaznál.
2021. febr. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Igen, tipikus. Aki nincs velünk az ellenünk. Tipikus balliberális gondolat vagy fideszes? Vagy csak szög egyformák lennétek?
2021. febr. 4. 17:41
 13/18 anonim ***** válasza:
81%

#11

Szerintem meg aki Gyurcsányra szavaz, az szavaz a Fideszre.

2021. febr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Ezzel meg is indokoltam, miért nem szavazok egyik hazaáruló tömbre sem. Jól mutatja, hogy zászlóban és retorikában is egyek vagytok.
2021. febr. 4. 17:46
 15/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem értem, hogy mi alapján lövik be az ellenzéki listát. Gyakorlatilag a magyar ellenzékiség vállalhatatlan. Botrányos jelöltjeik vannak, és mint kiderült, még írni sem tudnak. És ezek hozzák el a világmegváltó kormányzást? Független jelöltre szavazok, de olyanra, akik mögött nem áll ez a vállalhatatlan banda. Ennek fényében nem értem az állítólagos vezetésüket.
2021. febr. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

#11 Persze, bárki másra szavaznak aki nem az összefogás jelöltje, az nektek azonnal a fideszre szavazást jelenti. Közben meg diktatúráztok és kamupártoztok egyszerre.

Ti vagytok azok akik szerint vagy rátok kell szavazni vagy azonnal fideszes az illető, miközben ti egypártrendszereztek állandóan.

NEM! Pontosan ugyanannyi joga van az illetőnek ha akar a kétfarkúakra szavazni, mint az összefogás jelöltjéére - még esze is több van hogy jobb helyre szavaz. Aki a fideszre szavaz az a fideszes. Aki nem a fideszre szavaz az nem fideszes, tök mindegy ki az a más akire szavaz. Minimál ésszel ezt meg lehetne érteni.

2021. febr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Igen, a troll megmondta a mai ukászt, amit ma leadtak neki a gyurcsány hivatalból. Aki nem a hányás moslékra szavaz, hanem a Kutyapártra vagy egyéb kis pártra, az fideszes. Az eszébe se jut, hogy esetleg, aki 3. szereplőt választ, egyikkel sem ért egyet és vállalhatatlannak tartja a másik kettőt. Ebből is látszik, hogy az ellenzéki szavazók között is mennyi egybites van. Egy amőbába több ész szorult.
2021. febr. 4. 18:50
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem sok vizet zavar
2021. febr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!