Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az, hogy az ellenzéki lista...

Az, hogy az ellenzéki lista vezet 3-4%-kal a fidesz lista előtt ez fog számítani valamit a választások szempontjából?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha a listás eredmény valóban ez lesz 2022-ben, az számít valamit?

2021. febr. 4. 17:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
42%

Nem, mert mindig felül mérik az ellenzéki listát. De most őszintén mit lehet bennük szeretni? Nyomják a COVID hisztit, meg at LMBTQ+ hülyeséget, és Budapesten is látszik, hogy a haverokat akarják pozícióba juttatni, plusz nem tartom valószínűnek, hogy normális, szalonképes jelöltet állítanának.


Nem vagyok Fideszes, de most az egyik korrupt szarból akartok a másik korrupt szarba átülni?

2021. febr. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
17%

1:

"Nem vagyok Fideszes, de most az egyik korrupt szarból akartok a másik korrupt szarba átülni?"


Fideszes vagy te, de az már haladás, hogy beismered, milyenek vagytok.

2021. febr. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
17%
Annyi jelentősége mindenképp lesz, hogy így csökken a fidesz győzteskompenzációja, ergo kétharmadra már semmiképp sem számíthatnak.
2021. febr. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Nyilván számít, hiszen a 199 mandátumból 93 a lista alapján keletkezik. Viszont, ha a Fidesz úgy nyeri az egyéni kerületeket, ahogy eddig is, akkor ők nyernek, hiába vezet listán az ellenzék.
2021. febr. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én pl egyikre sem akarok. Mszp, Gyurcsány, Jakab, Fegyőr, Orbán nem tetszik. Marad a Ketfarkú
2021. febr. 4. 17:20
 6/18 anonim ***** válasza:
64%

Kérdezó!

Ne erőltesd már ezt a "kétfarkút" mert egy ovis gondolkodású sem szavazgatna rájuk.

2021. febr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Pedig lesz az legalább 6%.
2021. febr. 4. 17:26
 8/18 anonim ***** válasza:
69%

"Ne erőltesd már ezt a "kétfarkút" mert egy ovis gondolkodású sem szavazgatna rájuk."


Akkor inkább leszek ovis mint sem egy olyan ember aki szerint ez a gyurcsányos dolog működhet.

2021. febr. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok.

Miért lettem lepontozva? :D Tényeket írtam :D

2021. febr. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Azokat az embereket, pártokat takarítsd el az összefogásból, akiket felsoroltam és egyből szavazok rájuk, addig, míg ezek a nevek, pártok, ott vannak, addig meg nem. Tudom, hogy az ellenzék szerint a Kutyapárt tőlük vesz el szavazatot, de 12 év alatt tetszett volna egy új és normális pártot építeni. Jah, hogy nem akartok ezzel foglalkozni, mert az munka és idő.!? Akkor így jártatok.
2021. febr. 4. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!