Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergő bkv jegy/bérle...

Karácsony Gergő bkv jegy/bérlet árcsökkentési igérete hogy áll?

Figyelt kérdés
Az egyik legnyomósabb indok Karácsony mellett az volt, hogy csökkenteni szeretné a jegy/bérlet árát, hogy ezzel is ösztönözze az embereket a környezetbarát életmódra. Tudom, hogy a Fideszes kormány ellene dolgozik és nagyon nehéz a munka, de én még hiszek benne, hogy megvalósítható és Budapest lehet még mintaváros.

2021. jan. 23. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
16%

Még meg kell választani jövőre a baloldali demokrata összefogást is, és utána sikerülni fog csökkenteni a bérlet- és jegyárakat, hiszen 2010 előtt is, mint tapasztaltuk, folyamatosan csökkentek tömegközlekedés árai.


Ha jövőre győz a baloldali demokratikus összefogás, májustól 200 ezer forintos alapjövedelem lesz az egész országban, illetve ingyenes tömegközlekedés a baloldali demokratikus összefogás által vezetett városokban.

2021. jan. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
:D - így. Nem is számítottam másra.
2021. jan. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
kampányban bármit lehet ígérni... aztán jön a fekete leves!
2021. jan. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Karácsony Gergelynek se áll módjában javítania a budapesti tömegközlekedésen, ahogy eddig egyetlen főpolgármesternek sem.
2021. jan. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És 1000Ft -al kevesebb wtf
2021. jan. 23. 17:12
 6/8 A kérdező kommentje:
Vagy nem
2021. jan. 23. 17:18
 7/8 sörpocak ***** válasza:
100%
Valószínűleg ami ígéreteit be akarja majd tartani, azok a legkisebb költségigényűek lesznek, elnézve a jelenlegi helyzetet.
2021. jan. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem emiatt senki se szavazott rá. Sokkal inkább a fideszből van már elege sok embernek. Amúgy meg más világ volt, idén pl kb 30 milliárd Ft kiesett a jegybevételekből. Épeszű városvezető ilyenkor nem csökkent jegyárat, ezt senki nem várja el. És tegyük hozzá, hogy Orbán súlyos milliárdoktól fosztotta meg az önkormányzatokat. Ez nem is lenne önmagában baj, ha ezt a pénz az embereknek, kisvállalkozásoknak adta volna. De mit látunk? Vadászati kiállítás, motoGP pálya - ezekre van pénz. Ezek egytől egyig k**va fontosak egy járvány idején, amikor emberek veszítik el az állásaikat vagy bolondulnak meg a bezártságtól.
2021. jan. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!