Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mondhatott valaha ilyet a...

Mondhatott valaha ilyet a miniszterelnök fia, Orbán Gáspár?

Figyelt kérdés

Idézem: "Mélységesen fel vagyok háborodva, hogy igazságtalanul támadjátok nap mint nap édesapámat. Ő Magyarország első embere, akinek igenis kijár a megbecsülés és a tiszteled megadása. Mellszélességgel küzd a kormányával együtt Magyarország felvirágoztatásáért valamint a migráció megállításáért. Példát mutat emberségből egész Európa számára. Nála becsületesebb ember nincs Magyarországon. Mégis állandó támadások kereszttüzében van, mert irigyek, buták és rosszindulatúak vagytok. Én hiszek Istenben, sőt nem titok mi az Ő kiválasztottai vagyunk. Amennyiben még egyszer a szátokra meritek venni édesapámat, rátok zúdítom Isten haragját. Az Orbán név Szent és sérthetetlen, sőt kitörölhetetlen a magyar történelemből, ezért ne számítsatok másra, mint Isten büntetésére!“ (O. G.)


"A csodálatos földi édesapám mellett most már mennyei Atyám van, aki engem újjászült!" (O. G.) (www.evangelikalcsoport.hu)


És az édesapjáról kialakult képe változott a megtérése óta? Példaképe például ő valamiben? Most miben? (HVG)

"Igen, előtte is az volt és utána is, de teljesen máshogy. Az apaságban például nagyon. Mert nagyon jó apa." (O. G.)


És magánszemélyként van vitája ebben az édesapjával? (HVG)

"Szoktunk erről vitázni, de nekem egyébként magánszemélyként majdnem mindenben van vele vitám – egy ilyen személyiség vagyok." (O. G.)


"A négy lány nevelése talán kevesebb nehézséget okozott, mint a Gazsié, Viktor szerint a férfilélek mélységeit nem tudom megérteni. De szerencsére van neki apja is, és vele nagyon mély a kapcsolata, így amikor elkezdett kamaszodni, szinte észrevétlenül vette át a nevelését." (www.ellenszel.hu)


- Orbán Gáspár letiltott a Facebookjáról. Úgyhogy én azóta sem látom őt, de annyi – másokon keresztül – kiderült, hogy ugyanazokat a nézeteket vallja, mint az édesapja.

- Ez, gondolom, természetes…

- Igen, csak azért említem, mert róla elterjedt, hogy nem egészen úgy gondolkodik, mint az édesapja, és ez nem igaz. (www.fuhu.hu)


Én nem hinném, hogy ilyet mondott volna amiatt, csak mert bírja az apját. Ennél a stílusnál ő szerintem magasabb színvonalat képvisel, ráadásul politikai véleményt nem nagyon akar semmilyen szinten megfogalmazni. Ilyen agresszív szóhasználat se jellemző rá, én olvastam egy-két régebbi vitáját és/vagy érvelését, s mindig normálisan, stílusosan válaszolt vagy érvelt.


Szóval nektek mi a véleményetek?



2021. jan. 4. 21:19
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Kedves 9-es! Bár mondjuk az OLKT.net álhírportálként van nyilvántartva, viszont valakik meg megveszekedetten szentül állították, hogy fixen elhangzott. Véleményem szerint különben nem.


[link]

2021. jan. 4. 21:43
 12/27 A kérdező kommentje:

Kedves 3, 6, 10!


Nem hinném, hogy meleg lenne, mert van olyan eset is, hogy valaki a párját nem cipeli a nyilvánosság elé (ezt a kapcsolatot megtartja privátként magának).


Különben van az Instán egy 2019 elejei kép, ahol két hosszú asztalnál egy egyetemi társaság ül. Ő és egy csaj az asztal elejénél ülnek (nekem úgy tűnik, mintha egy pár lennének, aztán lehetséges az is, hogy mégse...). A csaj székén még a keze is rajta van, mint mikor kb. a pali megfogja a csaja hátát.


"Egyszerű dolgok, mint a csajozás, a kicsapongó bulik, a részegeskedés, a házasságon kívüli szexualitás vagy egyáltalán a magam függetlensége..." (O. G.)


Szóval, nem hinném, hogy meleg lenne.


De még mindig nem ez volt a kérdésem.

2021. jan. 4. 21:58
 13/27 anonim ***** válasza:
83%
Volt ő már focista, hittérítő, kimentette a TEK Ugandából, most éppen tiszti iskolás. Meleg? Ezt nem tudjuk, de nem is lényeges.
2021. jan. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező

Szóval valaki azt mondta hogy neki valaki azt mondta hogy az Orbán Gáspár ezt mondta az apjáról.

Értem.

Nincs több kérdésem. csak azt nem értem én sem hogy mit akartál ezzel az egésszel? Azon kívül persze ami egyértelmű, hogy egy kamu szöveggel hergelni az embereket.

2021. jan. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Kedves 14es!


Szögezzük le, hogy nem azért írtam ki ezt a viszonylag hosszú kérdést forrásokra hivatkozva, mert a népet akarom hergelni vele. Az O. Gáspár nekem egy szimpatikus és megnyerő ember benyomását kelti. S már említettem, hogy "Én nem hinném, hogy ilyet mondott volna amiatt, csak mert bírja az apját. Ennél a stílusnál ő szerintem magasabb színvonalat képvisel, ráadásul politikai véleményt nem nagyon akar semmilyen szinten megfogalmazni. Ilyen agresszív szóhasználat se jellemző rá, én olvastam egy-két régebbi vitáját és/vagy érvelését, s mindig normálisan, stílusosan válaszolt vagy érvelt."


Tehát egy szó - mint száz arra lettem volna kíváncsi, hogy az első idézet szerintetek is egy lejárató álhír-e vagy sem?

2021. jan. 4. 22:58
 16/27 anonim ***** válasza:
38%

#15 Nem hivatkoztál forrásokra. Zárójelben odaírtál valamit amit nem lehet ellenőrizni. A forráshivatkozás azt jelenti hogy beazonosíthatóan megadod hogy honnan szedted a szöveget. A HVG-nek nem fogom 30 éves anyagát átnézni csak hogy megtaláljam mire gondolhatott a költő.

Ha te komolyan gondoltad volna ezt az egészet akkor visszakereshetően adod meg a hivatkozásokat. Amit csináltál kb. olyan, mintha ezt írnád: (tévében volt) vagy (média).

2021. jan. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Tessék, itt van az összes link:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2021. jan. 4. 23:14
 18/27 anonim ***** válasza:
2021. jan. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
62%

"Az a gyerek egy bolond."


Az a kisebbik baj, de még ráadásul igen szereti a pélót.

2021. jan. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen forrásnácikat meg hugyozd szájba.
2021. jan. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!