Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mondhatott valaha ilyet a...

Mondhatott valaha ilyet a miniszterelnök fia, Orbán Gáspár?

Figyelt kérdés

Idézem: "Mélységesen fel vagyok háborodva, hogy igazságtalanul támadjátok nap mint nap édesapámat. Ő Magyarország első embere, akinek igenis kijár a megbecsülés és a tiszteled megadása. Mellszélességgel küzd a kormányával együtt Magyarország felvirágoztatásáért valamint a migráció megállításáért. Példát mutat emberségből egész Európa számára. Nála becsületesebb ember nincs Magyarországon. Mégis állandó támadások kereszttüzében van, mert irigyek, buták és rosszindulatúak vagytok. Én hiszek Istenben, sőt nem titok mi az Ő kiválasztottai vagyunk. Amennyiben még egyszer a szátokra meritek venni édesapámat, rátok zúdítom Isten haragját. Az Orbán név Szent és sérthetetlen, sőt kitörölhetetlen a magyar történelemből, ezért ne számítsatok másra, mint Isten büntetésére!“ (O. G.)


"A csodálatos földi édesapám mellett most már mennyei Atyám van, aki engem újjászült!" (O. G.) (www.evangelikalcsoport.hu)


És az édesapjáról kialakult képe változott a megtérése óta? Példaképe például ő valamiben? Most miben? (HVG)

"Igen, előtte is az volt és utána is, de teljesen máshogy. Az apaságban például nagyon. Mert nagyon jó apa." (O. G.)


És magánszemélyként van vitája ebben az édesapjával? (HVG)

"Szoktunk erről vitázni, de nekem egyébként magánszemélyként majdnem mindenben van vele vitám – egy ilyen személyiség vagyok." (O. G.)


"A négy lány nevelése talán kevesebb nehézséget okozott, mint a Gazsié, Viktor szerint a férfilélek mélységeit nem tudom megérteni. De szerencsére van neki apja is, és vele nagyon mély a kapcsolata, így amikor elkezdett kamaszodni, szinte észrevétlenül vette át a nevelését." (www.ellenszel.hu)


- Orbán Gáspár letiltott a Facebookjáról. Úgyhogy én azóta sem látom őt, de annyi – másokon keresztül – kiderült, hogy ugyanazokat a nézeteket vallja, mint az édesapja.

- Ez, gondolom, természetes…

- Igen, csak azért említem, mert róla elterjedt, hogy nem egészen úgy gondolkodik, mint az édesapja, és ez nem igaz. (www.fuhu.hu)


Én nem hinném, hogy ilyet mondott volna amiatt, csak mert bírja az apját. Ennél a stílusnál ő szerintem magasabb színvonalat képvisel, ráadásul politikai véleményt nem nagyon akar semmilyen szinten megfogalmazni. Ilyen agresszív szóhasználat se jellemző rá, én olvastam egy-két régebbi vitáját és/vagy érvelését, s mindig normálisan, stílusosan válaszolt vagy érvelt.


Szóval nektek mi a véleményetek?



2021. jan. 4. 21:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
7%
Tökéletes és igaza van.
2021. jan. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
76%
Ha a te apád lenne a Halálcsillag admirálisa, te is védenéd foggal, körömmel :D
2021. jan. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
81%
No de hogy lehet, hogy a nagy Orbán Viktor a kereszténydemokrácia és a hetero párok nagy védelmezője egy meleget hozott a világra Gáspár személyében? Csalódtam benned Viktor!
2021. jan. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
84%
Az a gyerek egy bolond.
2021. jan. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
81%

Kérdező, én válaszolnék szívesen, de megmondom őszintén nem értem a kérdésedet. Most mit akarsz az egészből kihozni?

Ahogy utánaolvastam, a hvg-nek adott egy interjút, melyben elmondja, hogy édesapja támogatja, vannak vitáik, de amúgy jól kijönnek.

Miért lenne ez másképp? Vagy most mi az alap probléma?

2021. jan. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
53%
Bizonyíték, hogy Gáspár meleg?
2021. jan. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Eddig nem kaptam rendes érvszerű válaszokat... ám ezt a b*z*s pletykát hagyjuk már... különben nem is, erről írtam ki a kérdéssort.
2021. jan. 4. 21:33
 8/27 anonim ***** válasza:
70%
És ezt azelőtt vagy azután nyilatkozta hogy a TEK kimentette egy ugandai börtönből mert túlságosan is terjesztette isten "szeretetét" a helyi gyerekek körében.
2021. jan. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
83%
Az első idézetet honnan másoltad?
2021. jan. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
62%

6

Bizonyíték nincs, mivel nem coming out-olt, de tudja mindenki.

2021. jan. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!