Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Pesti TV-t még annyian sem...

A Pesti TV-t még annyian sem nézik, mint a HírTv-t a Nielsen mérései szerint. A bukta bebizonyította, hogy a a fiatalok nem vevők erre az idétlenkedésre?

Figyelt kérdés
2020. dec. 31. 17:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
15%

Megint erőlködsz?

Sokan nézik a Pesti tévét, én magam is. ha téged nem érdekel akkor ne nézd! Én meg az atv-t nem nézem, ahogy nem nézem az isaura csatornát, a horgász csatornát sem meg vagy ezer másikat sem.

A nézettségi adatokról annyit, hogy december közepén egy műsorukat megnézve csak a youtube-on volt 16000 megtekintése, a facebook-ot nem is néztem és ezen felül van az aki magát a tévéadást nézi.

Amúgy nem értem mi ez a nagy aggódás egy 3 hónapja indult tévécsatorna miatt? Talán azért, mert te is jól tudod, hogy bizony lesz bőven majd aki nézni fogja?

2020. dec. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%
Ami meg a vicc h a pesti tv-hez képest a hír tv még egy színvonalas tv.
2020. dec. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
61%
Pesti tv-nél még Bayer Zsolt erőlködése is jobb a hírtv-n.
2020. dec. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
59%

1

Mindent elmond a az illibsik szellemi szintjéről, hogy a Budapest tv-vel kb egy kategóriájú Pesti tv-t nézik.

2020. dec. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

" a közönségarány 0,05 százalék volt az egész napos nézettség tekintetében, decemberben 37 934 fő nézte a műsoraikat. A Media1 azt is írja, hogy a Pesti TV idei egész éves közönségarány-átlaga 0,02 százalék lett, az átlagos elérés pedig 9 802 fő."


Még 10ezren sem nézik szegény Pesti TV-t... :(

2020. dec. 31. 18:05
 6/22 anonim ***** válasza:
13%
Mindig azt mondjátok, hogy a köztévé miatt szavaz mindenki a Fideszre. Tehát nem igaz, hogy senki sem nézi ezeket a műsorokat. Én magam is a híreket mindig a HirTV-én vagy az MTV-én nézem, mert elfogulatlan objektív a világ híreiben
2020. dec. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
78%

6

Remélem ezt ironikusan írtad... :DDD

2020. dec. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
13%
Az a vicc, hogy nálunk nem is fogható (Digi). Csak ezért meg nem fogok venni egy antennát. Marad a HírTV.
2020. dec. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
78%

Gondolom ki van adva a rokonoknak, hogy nézni kell azt a fost, hogy legalább ne 200 fő legyen az össz megtekintés 😒

Tök mindegy nekik, az állampolgárok pénze ingyen van, lelkiismeretük meg gerincük úgysincs.

2020. dec. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
19%
Kevesen ismerik és a fiatalok már egyébként is keveset néznek TV közvetítést, inkább az internet, filmezés, Youtube, Netflix vagy a kötetlen műsor visszanézés a népszerű.
2020. dec. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!