Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A főváros azért nem tesz...

A főváros azért nem tesz kompot a Galvani- és Aquincumi híd helyére, mert túl jó lenne az embereknek és túl egyszerű lenne megvalósítani?

Figyelt kérdés
A belvárosba valamiért nyugodt szívvel tettek hajókat, amelyek általában kongtak az ürességtől. Mennyivel lenne nehezebb ezeket kicsit arrébb tenni és megépíteni 4 darab hajóállomást?
2020. dec. 24. 10:40
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%
Bár tényleg érdekes irányba halad ez a beszélgetés, mindenesetre én gyalogosként is inkább egy hídra szavazok, mint egy félóránként közlekedő kompra. Értem persze, hogy tervezett utazás meg minden. Mindazonáltal a komp elvisz egyik oldalról a másikra félóránként vs. egy híd amin átvisz akár a busz A-ból B-be, szerintem vonzóbb alternatíva. Budapest legnagyobb közlekedési hiányossága a széttagolt kötöttpályás struktúra, melynek következménye az átszállás és a másik járat indulására várakozás miatti időveszteség, ezért vannak tele autóval az utak reggelente nem csak agglomeráció, de a külvárosi kerületek felől is. Budapesten belül, bár pl. mindenféle a várost átszelő buszjáratokkal próbálják ezt ellensúlyozni, de még mindig messze vagyunk attól, hogy ideális tömegközlekedési lehetőségek alakuljanak ki, és a buszjáratoknak ráhordó szerepük legyen a gyors és megbízható kötöttpályás tömegközlekedési eszközökre.
2020. dec. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:

"én gyalogosként is inkább egy hídra szavazok, mint egy félóránként közlekedő kompra"


Jé, én is. Csak nekem van agyam és sehol se látom a hidak megépítésének akadályát egy komp miatt.

2020. dec. 24. 11:21
 23/45 A kérdező kommentje:
A Galvani híd leghamarabb 10 év múlva lesz kész, az Aquincumi pedig 20 év múlva. Ez egyik se olyan rövid idő, hogy ez legyen a kompközlekedés akadálya.
2020. dec. 24. 11:22
 24/45 anonim ***** válasza:
100%

"Csak nekem van agyam"


Oké, a magam részéről én is lezártam a témát, ha így kommunikálsz.

2020. dec. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
100%

XD

Máris beütött a karácsonyi cukorsokk kérdező?!?

Már délelőtt nyomd a zserbót mi?!?

2020. dec. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:
A sokk igaz, a cukor nem. Igazából már a kérdés kiírásánál is tudtam, hogy az első válaszoló átkölti a kérdésemet, a többi meg fogja alája adni a lovat. Csak nem értem nektek miért jó ez.
2020. dec. 24. 11:44
 27/45 anonim ***** válasza:
100%

Neem kellett azt annyira "átkölteni"!

Meg sem tudod indokolni a felvetésed!

A híd,nagyobb, és folyamatos átkelési lehetőség.

Pont.

2020. dec. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:

"A híd,nagyobb, és folyamatos átkelési lehetőség."


Látod, te még mindig arról beszélsz, hogy én a híd helyett akarom a kompot. Sajnos ilyen szövegértési képességgel középiskolába se vennének fel, nemhogy komolyanvegyenek közlekedésszervezési kérdésekben.

2020. dec. 24. 12:31
 29/45 anonim ***** válasza:
100%

Jógyerek!

Ezek szerint,a saját kérdésed értelmét SEM érted!!!

XD

2020. dec. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:
Hol áll a kérdésemben, hogy én a híd helyett akarom a kompot?
2020. dec. 24. 12:45
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!