Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van felháborodva a...

Miért van felháborodva a baloldal a Szájer-ügyön?

Figyelt kérdés
A baloldalon napi szinten derül fény hasonló dolgokra, csak azt a házimédiájuk valahogy mindig elfelejti bejelenteni.

#Szájer József #Álszent baloldal
2020. dec. 1. 20:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
81%
#11 de neked láthatóan tetszik. Nézegesd.
2020. dec. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem mondanám hogy felháborodtam rajta inkább röhögtem egy jót, hogy ez a Szájer mekkora barom. Az elmúlt 10 év után ebben az országban már semmin nem tudok meglepődni. Igyekszem az emmigrációm napjáig el poénkodni az egészet, hogy ne legyek depis.
2020. dec. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
81%
Kérlek meséld el az utolsó hét nap eseményeit, ha már napi szinten van hasonló....
2020. dec. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
97%

Amúgy ezen szerintem az épeszű emberek háborodnak fel, mi köze van a baloldalnak ehhez ?

Persze nektek pedofilok mosdatása, bűnözők rejtegetése is teljesen rendben van, várható volt , hogy ezzel sem lesz bajotok .Ilyen ez a takonygerinc

2020. dec. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
19%

Hová lettek a Gréczy fotók? Csak nem töröltette valaki? Nyilvános, bárki által hozzáférhető fotókról van szó. Íme! :)

[link]

[link]

...és jöjjön egy ráadás:

[link]

Enjoy! :)

2020. dec. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Én nem védem Szájert, de azért a baloldal se álszentkedjen.
2020. dec. 2. 08:51
 17/17 anonim ***** válasza:
12% a 12 centire? :DDD
2020. dec. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!