Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem Gyurcsányék, hanem Orbánék...

Nem Gyurcsányék, hanem Orbánék visznek minket csődbe?

Figyelt kérdés

A legeladósodottabb önkormányzatok a jelenlegi kormánypárt vezette városok közül kerülnek ki. A megszorítások és a válság hatását megszorítások és a közkiadások lefaragása helyett elsősorban kötvénykibocsátással próbálták ellensúlyozni.

[link]


[link]


2010. aug. 11. 12:11
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
50%

Nagy a baj kurucok, nem Orbán viszi csődbe az országot.

Nem is Gyurcsány, és nem is a Tesco, és senki más sem.


Akkor lesz majd Nagyarország gazdag, ha mindannyian kivonultok az utcára, és nem azt kiabáljátok, hogy "Gyurcsány takarodj", hanem azt, hogy "MUNKÁT, KENYERET".

Ameddig nem dolgozik senki ebben az országban, addig bárkit is választatok meg, csak egyre mélyebbre süllyedünk a szarba. Ti pedig éhen fogtok pusztulni, bármennyit is vinnyogtok.

Hajrá Kurucok, lehet kezdeni dolgozni.

2010. aug. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 bumbi02 ***** válasza:

A: Gyurcsány már kétszer csődbe (praktikusan csődbe, valójában csődközeli helyzet volt) vitte az országot.


B: Orbánék nagyon helyes utat követnek most. Nyugodtan bízzál bennük. A gazdasági növekedés megindítására és a munkanélküliség hatásosabb kezelésére alapozó gazd. politikájuk nagyon rendben van.



A többi duma.


Orbánék helyes utat követnek? haver, elmult április 1.. orbánék eddig semmit nem tettek hogy mondhatod h helyes utat követnek? xd


amugy meg munkanélküliség.. vicces.. mondogatják mekkora munkanélküliség van és ez nem a kormány hibája... szakácsnak tanulok.. de egyelőre csak itthon, mivel a környékünkön (kaposvári vok, de jelentkeztem siófokra,balatonboglárra,pécsre,székesfehérvárra) tavaly szeptember óta 4 szakácsképzésre jelentkeztem, egyik se indult el mivel nem volt elegendő jelentkező... és azon gondolkozok hogy miért nem jelentkeznek elegen.. hogyha valaki munkanélküli akkor az nem válogat szerintem... szakács az hiányszakma, főleg ienkor nyáron mindenhova keresik havi 150-200ért is...és még sztem legalább száz ilyen szakma van amiből hiány van, csak az emberek nagy része inkább lusta..

2010. aug. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

21:22 hogy jönnek ide a kurucok ? jó hogy nem a piross*ggű pávián párzási szokásairól kezdtek diskurzust, ész megáll.


"Orbánék nagyon helyes utat követnek most. Nyugodtan bízzál bennük."

Bocsi, én már nem hiszek a mesékben és a télapóban.


Mikor is voltak utoljára önkorm választások? és kik nyertek ezekben a városokban ?

2010. aug. 12. 02:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!