Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem Gyurcsányék, hanem Orbánék...

Nem Gyurcsányék, hanem Orbánék visznek minket csődbe?

Figyelt kérdés

A legeladósodottabb önkormányzatok a jelenlegi kormánypárt vezette városok közül kerülnek ki. A megszorítások és a válság hatását megszorítások és a közkiadások lefaragása helyett elsősorban kötvénykibocsátással próbálták ellensúlyozni.

[link]


[link]


2010. aug. 11. 12:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
64%

Csak röhögni tudok azokon akik szerint a kisbolti áru a drága.

Mondjátok, ti összehasonlítottátok-e már hogy mit ad a multi és menyiért?

A piacon lehet venni barackot 350ft-ért, a Lidl-ben én ugyanezt a barackot láttam 650-ért, és eléggé meg volt ütődve mialatt idehozták Olaszországból.

2010. aug. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Másrészt közvetlenül a termelőtől beszerzed 200-250-ért.

(azért tudom mert barackot termelünk)

2010. aug. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
54%
Kedves 13:45 BARACKTERMELŐ! Én is meg még -gondolom- nagyon sokan vásárolnának tőled barackot, de azt tudom, hogy hol a Tesco, a zöldséges, de hozzád hogy' a jó fenébe jussak el? No ez a hozzáállás ami nem megy! Észt osztani, de a lehetőséget elhallgatni!
2010. aug. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
53%
Mindig ez megy. Mindent a masikra fognak, felelossegtudat nulla mindegyik partnal. Az osszeset levaltani!!
2010. aug. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

tökjó lenne, ha lenne annyi pénzem, hogy elvonatozzak a termelőhöz, vegyek tőled egy rakat barackot, aztán elbuszozzak egy pékhez, vegyek tőle kenyeret, aztán elautózzak egy böllérhez, majd egy tejeshez, kivegyek egy szabadnapot és elmenjek a szedd magad akciókra és így tovább :)


pl.: a mi piacunkon is olcsóbb a barack, mint a nagy hipermarketekben, de a kenyér, a mosópor, a tusfürdő, a wc papír, a hús, a felvágott, a tejtermékek egyáltalán nem olcsóbbak.

2010. aug. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
39%

A: Gyurcsány már kétszer csődbe (praktikusan csődbe, valójában csődközeli helyzet volt) vitte az országot.


B: Orbánék nagyon helyes utat követnek most. Nyugodtan bízzál bennük. A gazdasági növekedés megindítására és a munkanélküliség hatásosabb kezelésére alapozó gazd. politikájuk nagyon rendben van.



A többi duma.

2010. aug. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
82%

Aki a NOL-ról veszi az információit az gyakorlatilag hülye. Hazug lap a Népszabó. MIndegy mit ír, nem kell vele foglalkozni.


Orbánék alatt is nőni fog az államadósság, csak GDP arányosan kezd majd el csökkenni egy idő után. Az már egy egészségesebb folyamat lesz mint a gyurcsányi drámai sebességgel spirálként kígyózó adósságteher-növekedés.

2010. aug. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
33%

2002-ben még a szakadék szélén álltunk.Azóta egy jelentős lépést tettünk előre.

Magyarul Gyurcsányék már csődbe vittek.

2010. aug. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
46%

Csak azért tudni kéne, hogy a multik nélkül (is?) tönkremenne az ország. Hiszen itt fizetnek adót (gondolok itt Tesco, Auchan jellegű hipermarketekre)

Gondolkozni kéne! Ugyan úgy, mint a külföldi tulajdonú bankoknál is. A bankok végül is értünk vannak nem? Mi lenne, ha csak a kölcsön segítene rajtad valamiért, de nem lenne bank aki adjon? Na ugye...

A "szemét külföldi" cégeknél dolgozó rengeteg emberről nem is beszélve, akik dolgoznak, pénzt keresnek (és jó esetben adóznak) ahelyett, hogy a munkanélküliek táborát gyarapítanák, ezzel megint egy koloncot rakva az állam nyakára.

Nagyon fel tud húzni, ha csak dobálózunk a szavakkal ahelyett, hogy néha használnánk az agyunkat és a dolgok mögé néznénk!


Az meg, hogy politika: Valahogy nálunk még nagyon gyerekcipőben jár a demokrácia, illetve elég felemás... sok területen már túlzásokba is esünk néha. Az meg, hogy pártok... hát valahogy meg kéne tanulni együttműködve, az ország érdekeit nézve dolgozni és nem sárdobálni és akadályozni mindent ami a parlamentben folyik. Szerintem a Bajnai vezette kormány elég jól összekalapálta az országot. A lehetőségekhez mérten persze.

Az emberek meg reménykednek Orbánban, mint valami istenben, hogy majd ő lesz a világmegváltó (megjegyzem szerintem erre a hírére rá is tett már régóta az önreklámozásával) de majd kíváncsi leszek úgy 1 éven belül milyen lesz a közhangulat. Mert nekik is kell olyan intézkedéseket hozniuk majd, amik sokaknak nem lesznek jók (mert ilyen mindig van és lesz is) és az emberek meg... nem azt mondom, hogy hülyék az erős lenne, de nyilván naivak.


Szóval én ezt gondolom =)

2010. aug. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
'13:08' - Gondolom Te kp kipengetted a ketkezi munkad gyumolcsebol a lakast es/vagy a kocsit...
2010. aug. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!